Duja Bodrum ★★★★★

Duja Bodrum ★★★★★ BODRUM

  • 5
  • BODRUM
Duja Bodrum ★★★★★ //paketaturistike.al/kamutravel/243129670.jpg

Duja Bodrum ★★★★★

Duja Bodrum ★★★★★ //paketaturistike.al/kamutravel/242844146.jpg

Duja Bodrum ★★★★★ BODRUM

Duja Bodrum ★★★★★ //paketaturistike.al/kamutravel/243121282.jpg

Duja Bodrum ★★★★★ BODRUM TURQI

Duja Bodrum ★★★★★ //paketaturistike.al/kamutravel/243129708.jpg

Duja Bodrum ★★★★★ BODRUM TURQI

Duja Bodrum ★★★★★ //paketaturistike.al/kamutravel/243118884.jpg

Duja Bodrum ★★★★★

Hotel - Duja Bodrum ★★★★★

Duja Bodrum ★★★★★

Duja Bodrum madhështore ndodhet në Zeytinlikahve Torba, vetëm pranë detit. Është vetëm 11 km nga Bodrum. Përfitoni nga aktivitetet e shumta dhe pishinat e brendshme dhe të jashtme.

Hoteli paraqet arkitekturë komode dhe unike me ngjyra dhe dizajn të zgjedhur me kujdes. Dhomat e hotelit, bungalot dhe dhomat e aneksit u ofrojnë miqve komoditet standard për një qëndrim të këndshëm. Shijoni ballkonin tuaj dhe banjën në çdo banjë.

Një shumëllojshmëri e restoranteve kryesore brenda dhe jashtë është në dispozicion. Shijoni një rostiçeri ose drekë pranë pishinës përpara se të nxiheni. Restoranti à la carte Sultan është një zgjedhje e mirë gjatë natës për një darkë të shijshme në mbrëmje.

Hoteli Mini Club Team ofron kujtime të paharrueshme për vizitorët e fëmijëve. Animatorët me përvojë do të vijnë me aktivitete argëtuese që do të argëtojnë të vegjlit nga mëngjesi deri në kohën e gjumit.

Nëse dëshironi të aktivizoheni, përfitoni nga aktivitetet e shumta që ofrohen. Luaj tenis, basketboll ose bilardo. Sportet ujore janë gjithashtu të disponueshme, si dhe aktivitete të ndryshme animacioni. Gjatë ditës, ju mund të shikoni konkurse zbavitëse, shfaqje shumëngjyrëshe dhe shfaqje të mahnitshme.

Për relaksim total, pastroni shpirtin tuaj me trajtimet e mrekullueshme dhe programet e mirëqenies që ofron Duja Bodrum. Shijoni një banjë turke me avull ose ambientet e hamamit.

Hoteli ofron parking privat. Aeroporti është 21 km larg.

Çiftet e pëlqejnë veçanërisht vendndodhjen - ata e vlerësuan atë me 8.9 për një udhëtim me dy persona.

BODRUM TURQI

Whatsapp Support
+355682009799