My Ella Bodrum Resort ★★★★★

My Ella Bodrum Resort ★★★★★ BODRUM

  • 5
  • BODRUM
My Ella Bodrum Resort ★★★★★ //paketaturistike.al/kamutravel/478214294.jpg

My Ella Bodrum Resort ★★★★★

My Ella Bodrum Resort ★★★★★ //paketaturistike.al/kamutravel/466008206.jpg

My Ella Bodrum Resort ★★★★★ BODRUM

My Ella Bodrum Resort ★★★★★ //paketaturistike.al/kamutravel/466009216.jpg

My Ella Bodrum Resort ★★★★★ BODRUM TURQI

My Ella Bodrum Resort ★★★★★ //paketaturistike.al/kamutravel/466054608.jpg

My Ella Bodrum Resort ★★★★★ BODRUM TURQI

My Ella Bodrum Resort ★★★★★ //paketaturistike.al/kamutravel/466008179.jpg

My Ella Bodrum Resort ★★★★★

Hotel - My Ella Bodrum Resort ★★★★★

My Ella Bodrum Resort ★★★★★

Me pamje nga plazhi, My Ella Bodrum Resort & Spa ofron strehim me 5 yje në Mugla dhe përmban një pishinë të hapur, palestër dhe tarracë. Duke ofruar një restorant, prona ka gjithashtu një bar, si dhe një sauna dhe një hamami. Akomodimi ofron një klub për fëmijë, një tavolinë para 24-orëshe dhe ruajtjen e bagazheve për mysafirët.

Kompletuar me një banjo të përbashkët të pajisur me dush dhe tualetin falas, të gjitha njësitë në hotel kanë një TV me ekran të sheshtë dhe ajër të kondicionuar, dhe dhomat e zgjedhura janë të pajisura me një ballkon.

BODRUM TURQI

Whatsapp Support
+355682009799