Bodrum Park Resort ★★★★★

Bodrum Park Resort ★★★★★ BODRUM

  • 5
  • BODRUM
Bodrum Park Resort ★★★★★ //paketaturistike.al/kamutravel/83048195.jpg

Bodrum Park Resort ★★★★★

Bodrum Park Resort ★★★★★ //paketaturistike.al/kamutravel/83059169.jpg

Bodrum Park Resort ★★★★★ BODRUM

Bodrum Park Resort ★★★★★ //paketaturistike.al/kamutravel/17216913.jpg

Bodrum Park Resort ★★★★★ BODRUM TURQI

Bodrum Park Resort ★★★★★ //paketaturistike.al/kamutravel/83048415.jpg

Bodrum Park Resort ★★★★★ BODRUM TURQI

Bodrum Park Resort ★★★★★ //paketaturistike.al/kamutravel/83050522.jpg

Bodrum Park Resort ★★★★★

Hotel - Bodrum Park Resort ★★★★★

Bodrum Park Resort ★★★★★

I vendosur pikërisht buzë detit, Bodrum Park Resort është i rrethuar nga palma. Ajo ofron pishinë të hapur, një plazh privat dhe dhoma me ajër të kondicionuar.

Të gjitha dhomat në Bodrum Park Resort kanë TV satelitor dhe ballkon. Një banjo private është gjithashtu standarde.

Një mëngjes stil shuplakë është shërbyer çdo ditë. Hoteli ka gjithashtu një restorant à la carte dhe shuplakë, ku mund të shijoni ushqimet tuaja.

Qendra spa e hotelit përfshin sauna dhe një banjë turke. Ju mund të luani një lojë bilardo, shigjeta dhe pingpong. Ekziston edhe një shesh lojërash për fëmijë.

Ka shumë klube nate, restorante dhe dyqane në rrugët e gjalla të qendrës së qytetit të Bodrumit, e cila është vetëm 30 minuta me makinë nga Bodrum Park Resort.

BODRUM TURQI

Whatsapp Support
+355682009799