Blue Dreams Resort & Spa ★★★★★

Blue Dreams Resort & Spa ★★★★★ BODRUM

  • 5
  • BODRUM
Blue Dreams Resort & Spa ★★★★★ //paketaturistike.al/kamutravel/525708126.jpg

Blue Dreams Resort & Spa ★★★★★

Blue Dreams Resort & Spa ★★★★★ //paketaturistike.al/kamutravel/329818211.jpg

Blue Dreams Resort & Spa ★★★★★ BODRUM

Blue Dreams Resort & Spa ★★★★★ //paketaturistike.al/kamutravel/329818208.jpg

Blue Dreams Resort & Spa ★★★★★ BODRUM TURQI

Blue Dreams Resort & Spa ★★★★★ //paketaturistike.al/kamutravel/329818198.jpg

Blue Dreams Resort & Spa ★★★★★ BODRUM TURQI

Blue Dreams Resort & Spa ★★★★★ //paketaturistike.al/kamutravel/329818298.jpg

Blue Dreams Resort & Spa ★★★★★

Hotel - Blue Dreams Resort & Spa ★★★★★

Blue Dreams Resort & Spa ★★★★★

Me zonën e tij të plazhit privat dhe një banjë të mirë-emëruar, Blue Dreams Resort me 5 yje ka pamje nga deti Mesdhe dhe ofron dhoma luksoze me një ballkon të mobiluar.

Dhomat me ajër të kondicionuar në Blue Dreams kanë një brendshme moderne dhe elegante. Të gjitha dhomat kanë dysheme me parket, TV satelitor dhe minibar.

Kopshtet e harlisura dhe të peizazhit përreth Blue Dreams Resort të çojnë në fushën e tenisit dhe në det, ku mysafirët mund të shijojnë snorkeling, rrëshqitje në ajër dhe zhytje. Për relaksim, spa ka një hamami dhe trajtime masazhi.

Restoranti kryesor i hotelit, Turquoise Restaurant, u lejon mysafirëve të shijojnë kuzhinën turke dhe ndërkombëtare duke shijuar pamjen panoramike të detit. Restorante të tjera në vend ofrojnë ushqime italiane ose ushqime deti.

Blue Dreams ofron një jetë nate të gjallë me një klub nate dhe staf argëtimi në vend. Fëmijët mund të argëtohen në mini klub, akuapark dhe shesh lojërash.

Bodrum është vetëm 10 km nga Blue Dreams Resort dhe Milas Aeroporti është një makinë 20-minuta larg.

Çiftet e pëlqejnë veçanërisht vendndodhjen - ata e vlerësuan atë me 8.4 për një udhëtim me dy persona.

BODRUM TURQI

Whatsapp Support
+355682009799