Diamond Of Bodrum ★★★★★

Diamond Of Bodrum ★★★★★ BODRUM

  • 5
  • BODRUM
Diamond Of Bodrum ★★★★★ //paketaturistike.al/kamutravel/306971330.jpg

Diamond Of Bodrum ★★★★★

Diamond Of Bodrum ★★★★★ //paketaturistike.al/kamutravel/306973250.jpg

Diamond Of Bodrum ★★★★★ BODRUM

Diamond Of Bodrum ★★★★★ //paketaturistike.al/kamutravel/306973608.jpg

Diamond Of Bodrum ★★★★★ BODRUM TURQI

Diamond Of Bodrum ★★★★★ //paketaturistike.al/kamutravel/296691386.jpg

Diamond Of Bodrum ★★★★★ BODRUM TURQI

Diamond Of Bodrum ★★★★★ //paketaturistike.al/kamutravel/318799981.jpg

Diamond Of Bodrum ★★★★★

Hotel - Diamond Of Bodrum ★★★★★

Diamond Of Bodrum ★★★★★

E vendosur në qytetin e Bodrumit, disa hapa nga plazhi Akkan, DIAMOND OF BODRUM ofron akomodim me një palestër, parkim privat falas, një kopsht dhe një tarracë. Me një restorant, hoteli me 5 yje ka dhoma me ajër të kondicionuar me WiFi falas, secila me një banjo private. Akomodimi përmban një sauna, argëtim në mbrëmje dhe dhoma familjare.

Të gjitha njësitë në hotel janë të pajisura me një TV me kanale satelitore dhe një kuti depozitash. DIAMOND OF BODRUM ofron njësi të caktuara me pamje nga deti, dhe dhomat janë të pajisura me ballkon. Në akomodim çdo dhomë vjen me liri krevati dhe peshqir.

BODRUM TURQI

Whatsapp Support
+355682009799