Comfort Life Hotel ★★★★

Comfort Life Hotel ★★★★ STAMBOLLI

  • 4
  • STAMBOLLI
Comfort Life Hotel ★★★★ //paketaturistike.al/kamutravel/249166171.jpg

Comfort Life Hotel ★★★★

Comfort Life Hotel ★★★★ //paketaturistike.al/kamutravel/249006327.jpg

Comfort Life Hotel ★★★★ STAMBOLLI

Comfort Life Hotel ★★★★ //paketaturistike.al/kamutravel/249006317.jpg

Comfort Life Hotel ★★★★ STAMBOLLI TURQI

Comfort Life Hotel ★★★★ //paketaturistike.al/kamutravel/249007028.jpg

Comfort Life Hotel ★★★★ STAMBOLLI TURQI

Comfort Life Hotel ★★★★ //paketaturistike.al/kamutravel/327502578.jpg

Comfort Life Hotel ★★★★

Hotel - Comfort Life Hotel ★★★★

Comfort Life Hotel ★★★★

I vendosur në lagjen e metrosë Yenikapi, Comfort Life Hotel ka një tarracë dhe dhoma moderne me Wi-Fi falas. Hoteli ofron shërbim 24-orësh para tavolinë dhe parkim falas private në vend. Të dekoruara me shije, dhomat e Comfort Life Hotel përfshijnë një TV me ekran të sheshtë, ajer te kondicionuar dhe një minibar. Disa dhoma ofrojnë gjithashtu një sauna private, hamam dhe një banjë spa. Ofrohet shërbim në dhomë 24 orë. Hoteli ofron mëngjes lokal dhe ndërkombëtar në stil bufeje të hapur. Ekziston edhe një bar që shërben një shumëllojshmëri pijesh dhe mezesh. Xhamia Blu, Hagia Sophia, Pazari i Madh janë 5 minuta me tramvaj nga hoteli.

STAMBOLLI TURQI

Whatsapp Support
+355682009799