Meraki Resort Sharm (+16) ★★★★★

Meraki Resort Sharm (+16) ★★★★★ SHARM EL SHEIKH

  • 5
  • SHARM EL SHEIKH
Meraki Resort Sharm (+16) ★★★★★ //paketaturistike.al/kamutravel/394556001.jpg

Meraki Resort Sharm (+16) ★★★★★

Meraki Resort Sharm (+16) ★★★★★ //paketaturistike.al/kamutravel/392668437.jpg

Meraki Resort Sharm (+16) ★★★★★ SHARM EL SHEIKH

Meraki Resort Sharm (+16) ★★★★★ //paketaturistike.al/kamutravel/392668368-1-.jpg

Meraki Resort Sharm (+16) ★★★★★ SHARM EL SHEIKH Egjipt

Meraki Resort Sharm (+16) ★★★★★ //paketaturistike.al/kamutravel/389370627.jpg

Meraki Resort Sharm (+16) ★★★★★ SHARM EL SHEIKH Egjipt

Meraki Resort Sharm (+16) ★★★★★ //paketaturistike.al/kamutravel/392668757.jpg

Meraki Resort Sharm (+16) ★★★★★

Hotel - Meraki Resort Sharm (+16) ★★★★★

Meraki Resort Sharm (+16) ★★★★★

Me pamje nga plazhi, Meraki Resort Sharm El Sheikh Adults ofron akomodim me 5 yje në Sharm El Sheikh dhe përmban një kopsht, tarracë dhe restorant. Ndër sherbimet e kësaj prone janë shërbimi në dhomë dhe recepsioni 24 orë, së bashku me WiFi falas në të gjithë pronën. Resorti ka një pishinë të hapur, palestër, klub nate dhe një sallë pritjeje të përbashkët.

Në resort, dhomat vijnë me një gardërobë. Meraki Resort Sharm El Sheikh Adults ofron vetëm disa dhoma me pamje kopsht, dhe të gjitha dhomat kanë një ballkon. Në akomodim, të gjitha dhomat kanë ajër të kondicionuar dhe një kasafortë.

Mund të luani bilardo dhe shigjeta vetëm për të rriturit në Meraki Resort Sharm El Sheikh.

Sheshi SOHO Sharm El Sheikh është 4.2 km nga resorti, ndërsa Parku Kombëtar Ras Mohammed është 42 km nga prona. Aeroporti më i afërt është Sharm el-Sheikh International, 2 km nga Meraki Resort Sharm El Sheikh vetëm për të rriturit, dhe resorti ofron një tranzit me pagesë ne aeroport.

SHARM EL SHEIKH Egjipt

Whatsapp Support
+355682009799