Rixos Premium Seagate ★★★★★

Rixos Premium Seagate ★★★★★ SHARM EL SHEIKH

  • 5
  • SHARM EL SHEIKH
Rixos Premium Seagate ★★★★★ //paketaturistike.al/kamutravel/279139055.jpg

Rixos Premium Seagate ★★★★★

Rixos Premium Seagate ★★★★★ //paketaturistike.al/kamutravel/516720241.jpg

Rixos Premium Seagate ★★★★★ SHARM EL SHEIKH

Rixos Premium Seagate ★★★★★ //paketaturistike.al/kamutravel/531971275.jpg

Rixos Premium Seagate ★★★★★ SHARM EL SHEIKH Egjipt

Rixos Premium Seagate ★★★★★ //paketaturistike.al/kamutravel/516720284.jpg

Rixos Premium Seagate ★★★★★ SHARM EL SHEIKH Egjipt

Rixos Premium Seagate ★★★★★ //paketaturistike.al/kamutravel/63913315.jpg

Rixos Premium Seagate ★★★★★

Hotel - Rixos Premium Seagate ★★★★★

Rixos Premium Seagate ★★★★★

Ky resort luksoz me 5 yje në Sharm El Sheikh ndodhet buzë detit mes palmave. Me një plazh privat dhe një park ujor, Rixos Premium Seagate ofron një koncept Premium Ultra All Inclusive. Ajo ofron 8 pishina duke përfshirë 1 pishinë të brendshme, 1 restorant me bufe, 9 restorante à-la-carte dhe 11 bare. Ai përfshin WiFi falas në të gjithë pronën.

Të gjitha dhomat kanë një ballkon ose një tarracë me një pishinë ose një pamje kopsht. Secili ofron një TV me ekran të sheshtë, një kuti sigurie dhe një minibar, të rimbushur çdo ditë falas. Banjo përfshin një dush dhe pantofla.

Mysafirët mund të shijojnë një përvojë autentike të ngrënies turke, të Lindjes së Largët, ushqim deti dhe braziliane në
Restorante Lalezar, aziatike,La Churrascaria. Restoranti L'Olivo shërben kuzhinë italiane nga à
menu la carte, ndërsa Epicure ofron restorant francez dhe Mangal që shërben Bbq në plazh. Spa-ja e Rixos ofron një sërë opsionesh relaksimi, duke përfshirë masazhet e të gjithë trupit, trajtimet e fytyrës, banjat turke, dhomat me avull, një sallon terapie, një qendër bukurie dhe një Spa për zonja. Ekziston edhe një palestër moderne e pajisur me pajisje kardiovaskulare moderne.

Në Rixos Premium Seagate - Ultra All Inclusive do të gjeni një fushë tenisi. Objektet e tjera të ofruara në pronë përfshijnë një klub nate, ruajtjen e bagazheve dhe dyqane (në vend). Një sërë aktivitetesh mund të shijohen në vend ose në rrethinat, duke përfshirë zhytjen, snorkelimin dhe futbollin në plazh, gjithashtu Klubi ynë Ekskluziv Sportiv ofron një sërë programesh stërvitjesh si CrossFit, spinning, Pilates, Aqua Bike, Aqua Jumping dhe Yoga me gravitet. . Koncepti unik për fëmijë i Rixy Club me një zonë të gjerë, dhoma lojërash, restorant special për fëmijë dhe 2 pishina për fëmijë dhe Teenage Club nga mosha 13 vjeç.

Aeroporti Ndërkombëtar Sharm El Sheikh është 9 km larg nga Rixos Premium Seagate. Mysafirët mund të bëjnë pazar në Qendrën Tregtare Naa'ma Bay e cila është 18 km larg. Një tranzit aeroporti është në dispozicion sipas kërkesës.

Rixos Aquaventure Park është një nga parqet ujore më të larmishme dhe gjithëpërfshirëse në rajon. Ka 6 kulla me 23 rrëshqitje uji, shatërvanë të mëdhenj ndërveprues të ujit, Aqua Tower, Lazy River dhe Wave Pool. Përveç argëtimit të pafund me ujë, ka shumë aktivitete të thata si Go Karts, Kopshti Zoologjik Artificial, Carousel, Ferris Wheel dhe atraksione të shumta emocionuese.

SHARM EL SHEIKH Egjipt

Whatsapp Support
+355682009799