Stella Di Mare Hotel ★★★★★

Stella Di Mare Hotel ★★★★★ SHARM EL SHEIKH

  • 5
  • SHARM EL SHEIKH
Stella Di Mare Hotel ★★★★★ //paketaturistike.al/kamutravel/81552816.jpg

Stella Di Mare Hotel ★★★★★

Stella Di Mare Hotel ★★★★★ //paketaturistike.al/kamutravel/81552894.jpg

Stella Di Mare Hotel ★★★★★ SHARM EL SHEIKH

Stella Di Mare Hotel ★★★★★ //paketaturistike.al/kamutravel/81552844.jpg

Stella Di Mare Hotel ★★★★★ SHARM EL SHEIKH Egjipt

Stella Di Mare Hotel ★★★★★ //paketaturistike.al/kamutravel/81816274.jpg

Stella Di Mare Hotel ★★★★★ SHARM EL SHEIKH Egjipt

Stella Di Mare Hotel ★★★★★ //paketaturistike.al/kamutravel/81552863.jpg

Stella Di Mare Hotel ★★★★★

Hotel - Stella Di Mare Hotel ★★★★★

Stella Di Mare Hotel ★★★★★

Ky resort luksoz me 5 yje ndodhet në një plazh privat në hyrjen piktoreske të Gjirit Na'ama. Resorti ofron 3 restorante gustator, trajnime moderne të zhytjes dhe një spa me sipërfaqe 600 m2.

Dhomat moderne dhe të bollshme të Stella Di Mare kanë dritare të mëdha dhe shumë dritë natyrale. Secili përmban një tarracë private ose ballkon në natyrë, disa me pamje gjithëpërfshirëse të Detit të Kuq. Pajisjet në dhomë përfshijnë TV satelitor LCD dhe shërbim në dhomë gjatë gjithë ditës.

Pishina e jashtme e stilit lagune e Stella Di Mare është e rrethuar nga një ujëvarë dhe kopshte tropikale. Mysafirët mund të zhyten në shkëmbinj nënujorë koralorë të vendosur direkt jashtë plazhit të resortit. Argëtimi në mbrëmje ofrohet çdo natë.

La Terrazza shërben darka me qirinj në tarracën e saj të jashtme me pamje nga deti. Kuzhina e freskët mesdhetare ofrohet në restorantin Corallo Rosso të Stella Di Mare. Kuzhina italiane ofrohet në La Scogliera.

Ishujt e Parkut Kombëtar Ras Mohammed janë 16 km nga hoteli. Stella Di Mare Beach Hotel & Spa ndodhet 20 minuta me makinë larg nga Aeroporti Ndërkombëtar Sharm el-Sheikh. Ofrohet një shërbim falas i anijes në Naama Bay.

SHARM EL SHEIKH Egjipt

Whatsapp Support
+355682009799