Monte Carlo Resort ★★★★★

Monte Carlo Resort ★★★★★ SHARM EL SHEIKH

  • 5
  • SHARM EL SHEIKH
Monte Carlo Resort ★★★★★ //paketaturistike.al/kamutravel/47413758.jpg

Monte Carlo Resort ★★★★★

Monte Carlo Resort ★★★★★ //paketaturistike.al/kamutravel/478579942.jpg

Monte Carlo Resort ★★★★★ SHARM EL SHEIKH

Monte Carlo Resort ★★★★★ //paketaturistike.al/kamutravel/454644377.jpg

Monte Carlo Resort ★★★★★ SHARM EL SHEIKH Egjipt

Monte Carlo Resort ★★★★★ //paketaturistike.al/kamutravel/453548176.jpg

Monte Carlo Resort ★★★★★ SHARM EL SHEIKH Egjipt

Monte Carlo Resort ★★★★★ //paketaturistike.al/kamutravel/453546868.jpg

Monte Carlo Resort ★★★★★

Hotel - Monte Carlo Resort ★★★★★

Monte Carlo Resort ★★★★★

Ky resort luksoz buzë bregut përmban një plazh privat. Ka një klub zhytësish, një spa me shërbim të plotë dhe një pishinë të hapur. Mysafirët mund të zgjedhin nga 7 pika ngrënieje. Ka WiFi në të gjitha zonat me një tarifë shtesë.

Të gjitha dhomat në Monte Carlo Sharm Resort & Spa - Ultra kanë shtrat luksoz dhe kanë pamje nga kopshti ose deti. Çdo dhomë është e pajisur me TV satelitor, minibar dhe aparat për çaj/kafe. Për të gjitha dhomat ofrohen banjot dhe pantofla. Të gjithë të ftuarit marrin një frut të përgatitur pas mbërritjes.

Mysafirët mund të shijojnë masazhet në tendën arabe e cila përmban pamje panoramike të Detit të Kuq. Spa ka 12 dhoma trajtimi të cilat ofrojnë trajtime të ndryshme të trupit dhe shërbime sallonesh.

  Snacks të lehta, birra dhe pije të ftohta janë në dispozicion në The Pyramid Bar and Grill. Lobby Lounge ofron një përzgjedhje martini të pajisur mirë.

Monte Carlo Sharm Resort & Spa - Ultra është 7 km nga Gjiri Na'ama dhe ofron shumë mundësi zhytjeje dhe zhytjeje aty pranë.

SHARM EL SHEIKH Egjipt

Whatsapp Support
+355682009799