Reef Oasis Beach Resort ★★★★★

Reef Oasis Beach Resort ★★★★★ SHARM EL SHEIKH

  • 5
  • SHARM EL SHEIKH
Reef Oasis Beach Resort ★★★★★ //paketaturistike.al/kamutravel/180832555.jpg

Reef Oasis Beach Resort ★★★★★

Reef Oasis Beach Resort ★★★★★ //paketaturistike.al/kamutravel/516268949.jpg

Reef Oasis Beach Resort ★★★★★ SHARM EL SHEIKH

Reef Oasis Beach Resort ★★★★★ //paketaturistike.al/kamutravel/300928726.jpg

Reef Oasis Beach Resort ★★★★★ SHARM EL SHEIKH Egjipt

Reef Oasis Beach Resort ★★★★★ //paketaturistike.al/kamutravel/300928170.jpg

Reef Oasis Beach Resort ★★★★★ SHARM EL SHEIKH Egjipt

Reef Oasis Beach Resort ★★★★★ //paketaturistike.al/kamutravel/300928146.jpg

Reef Oasis Beach Resort ★★★★★

Hotel - Reef Oasis Beach Resort ★★★★★

Reef Oasis Beach Resort ★★★★★

Me një zonë pishinë të rregulluar me 13 pishina, ky resort ka dhoma me ajër të kondicionuar me ballkone me pamje nga Deti i Kuq ose nga pishinat. Ajo përmban një plazh privat dhe një fushë tenisi.

I rrethuar nga malet Sinai, Reef Oasis Beach Resort ofron dhoma te bollshme, me ajër të kondicionuar me një TV satelitor. Çdo dhomë është e dekoruar me ngjyra neutrale dhe ka mobilim modern.

Reef Oasis ka 6 restorante që shërbejnë pjata italiane dhe të pjekura në zgarë, midis një game të gjerë specialitetesh. Ka 10 bare, disa prej të cilave shërbejnë pije gjatë ditës, ndërsa të tjera ofrojnë argëtim në mbrëmje.

Mysafirët mund të pushojnë në shezllonet e diellit pranë pishinave, ose të përdorin qendrën e fitnesit. Mysafirët më të vegjël mund të vizitojnë Nemo's Kids Club. Spa-ja e Reef ofron një sërë objektesh spa, duke përfshirë një vaskë të nxehtë, një sauna dhe trajtime masazhi.

Aeroporti Ndërkombëtar Sharm el-Sheik është 14 km larg dhe ofron parkim falas në vend.

SHARM EL SHEIKH Egjipt

Whatsapp Support
+355682009799