Pickalbatros Palace Sharm ★★★★★

Pickalbatros Palace Sharm ★★★★★ SHARM EL SHEIKH

  • 5
  • SHARM EL SHEIKH
Pickalbatros Palace Sharm ★★★★★ //paketaturistike.al/kamutravel/349234607.jpg

Pickalbatros Palace Sharm ★★★★★

Pickalbatros Palace Sharm ★★★★★ //paketaturistike.al/kamutravel/289838551.jpg

Pickalbatros Palace Sharm ★★★★★ SHARM EL SHEIKH

Pickalbatros Palace Sharm ★★★★★ //paketaturistike.al/kamutravel/244371758.jpg

Pickalbatros Palace Sharm ★★★★★ SHARM EL SHEIKH Egjipt

Pickalbatros Palace Sharm ★★★★★ //paketaturistike.al/kamutravel/498122152.jpg

Pickalbatros Palace Sharm ★★★★★ SHARM EL SHEIKH Egjipt

Pickalbatros Palace Sharm ★★★★★ //paketaturistike.al/kamutravel/498124613.jpg

Pickalbatros Palace Sharm ★★★★★

Hotel - Pickalbatros Palace Sharm ★★★★★

Pickalbatros Palace Sharm ★★★★★

Albatros Palace Sharm me 5 yje - Pickalbatros Palace Sharm - "Aqua Park" i vendosur në breg të detit me bankinë të gjatë. Pickalbatros Palace Sharm - "Aqua Park" bazuar në konceptin all inclusive. Ajo ofron një plazh privat, gjashtë pishina të lidhura me liqene dhe ujëvara, si dhe pamje panoramike të ishullit të Tiranit. Prona është 5 minuta me makinë nga Sheshi Soho dhe 15 minuta larg me makinë nga Gjiri Naama. E vendosur në breg të detit me një plazh privat me rërë. Hoteli bazohet në konceptin All-Inclusive. Ofertat e hotelit (Aqua Park - Kids Aqua Park ) në vend. Ofron 11 pishina të jashtme. Të gjitha dhomat kanë ballkon ose tarracë. Një kuti sigurie dhe minibar. Hoteli ofron 7 restorante duke përfshirë menunë A La Carte.

Dhomat moderne dhe suitat janë të vendosura në një vend primar, përgjatë vijës bregdetare. Të gjitha njësitë janë të bollshme dhe përfshijnë një TV me ekran të sheshtë dhe ballkone të mobiluara me pamje nga kopshti dhe deti.

Pickalbatros Palace Sharm - Objektet e "Aqua Park" përfshijnë një qendër spa që ofron trajtime masazhi, një sauna dhe një palestër të pajisur mirë. Mysafirët mund të përjetojnë gjithashtu aktivitete zhytjeje në skuba dhe snorkeling në shkëmbinj koralorë aty pranë. Fëmijët mund të argëtohen në shesh lojërash dhe në pishinën e dedikuar.

Resorti luksoz ofron 3 restorante të kuzhinës, duke përfshirë një pranë pishinës dhe një tjetër me pamje panoramike nga deti nga tarraca. Kokteje dhe ushqime të lehta shërbehen në Gabi Pool Bar & Restaurant dhe në plazhin Tiran View.

Pa pagesë Wi-Fi është në dispozicion në holl. Stafi në tavolinë per 24 orë mund të organizojë makina me qira dhe parkimi falas është në dispozicion. Aeroporti Ndërkombëtar Sharm el-Sheikh është 2,5 km larg.

Mysafirët mund të shijojnë një koncept të ngrënies në 4 restorantet me bufe në hotel.

Noti në pishinë ose në det lejohet vetëm me rroba banje të përshtatshme. Nuk lejohet noti me veshje të lirshme/pambuku.

SHARM EL SHEIKH Egjipt

Whatsapp Support
+355682009799