SUNRISE Arabian Beach ★★★★★

SUNRISE Arabian Beach ★★★★★ SHARM EL SHEIKH

  • 5
  • SHARM EL SHEIKH
SUNRISE Arabian Beach ★★★★★ //paketaturistike.al/kamutravel/250878709.jpg

SUNRISE Arabian Beach ★★★★★

SUNRISE Arabian Beach ★★★★★ //paketaturistike.al/kamutravel/45159821.jpg

SUNRISE Arabian Beach ★★★★★ SHARM EL SHEIKH

SUNRISE Arabian Beach ★★★★★ //paketaturistike.al/kamutravel/250878746.jpg

SUNRISE Arabian Beach ★★★★★ SHARM EL SHEIKH Egjipt

SUNRISE Arabian Beach ★★★★★ //paketaturistike.al/kamutravel/250907740.jpg

SUNRISE Arabian Beach ★★★★★ SHARM EL SHEIKH Egjipt

SUNRISE Arabian Beach ★★★★★ //paketaturistike.al/kamutravel/117649355.jpg

SUNRISE Arabian Beach ★★★★★

Hotel - SUNRISE Arabian Beach ★★★★★

SUNRISE Arabian Beach ★★★★★

I vendosur së bashku me plazhin e tij privat në zonën e famshme të Gjirit të Sharks, SUNRISE Arabian Beach Resort është i rrethuar nga kopshte dhe ofron një sërë sherbimesh, duke përfshirë një spa. Kjo pronë ofron 6 restorante a-la-carte. WiFi falas është në dispozicion në të gjithë vendpushimin.

Me një ballkon ose tarracë private, çdo dhomë moderne në SUNRISE Arabian Beach Resort. është e dekoruar në mënyrë elegante në stilin arab. Ato të gjitha vijnë me ajër të kondicionuar, një TV satelitor me ekran të sheshtë dhe një banjo en-suite.

Mysafirët mund të shijojnë shumëllojshmërinë e madhe të menuve të disponueshme në resort, nga "Manohar" indiane, "Mai Thai" tajlandeze, "Basilico" italiane, "Côte d'Azur" franceze, "Poseidon" greke, ushqim deti "Felucca" dhe ndërkombëtare. shuplakë në Waterfall Grill. Një lounge bar dhe një kafene janë gjithashtu në dispozicion.

Duke përfshirë një vaskë të nxehtë, një dhomë me avull dhe një sauna, qendra e Wellness është vendi i përsosur për t'u çlodhur dhe për të rikuperuar energjitë. Masazhet në plazh, një palestër e pajisur mirë dhe përzgjedhja e sporteve ujore janë gjithashtu në listën e madhe të shërbimeve.

Me pamje nga ishulli Tiran, resorti ndodhet 11 km nga Gjiri i Naama. Sheshi Soho është 8 km larg. Aeroporti Ndërkombëtar Sharm El Sheikh është 9 km larg.

SHARM EL SHEIKH Egjipt

Whatsapp Support
+355682009799