Pickalbatros Royal Modern ★★★★★

Pickalbatros Royal Modern ★★★★★ SHARM EL SHEIKH

  • 5
  • SHARM EL SHEIKH
Pickalbatros Royal Modern ★★★★★ //paketaturistike.al/kamutravel/499637841.jpg

Pickalbatros Royal Modern ★★★★★

Pickalbatros Royal Modern ★★★★★ //paketaturistike.al/kamutravel/499638001.jpg

Pickalbatros Royal Modern ★★★★★ SHARM EL SHEIKH

Pickalbatros Royal Modern ★★★★★ //paketaturistike.al/kamutravel/82386365.jpg

Pickalbatros Royal Modern ★★★★★ SHARM EL SHEIKH Egjipt

Pickalbatros Royal Modern ★★★★★ //paketaturistike.al/kamutravel/499653043.jpg

Pickalbatros Royal Modern ★★★★★ SHARM EL SHEIKH Egjipt

Pickalbatros Royal Modern ★★★★★ //paketaturistike.al/kamutravel/499653028.jpg

Pickalbatros Royal Modern ★★★★★

Hotel - Pickalbatros Royal Modern ★★★★★

Pickalbatros Royal Modern ★★★★★

E vendosur buzë detit me një plazh privat me rërë. Albatros Resort ka një zonë të hapur pishinë me pamje nga plazhet e arta të Gjirit Nabq. Ajo ofron dhoma te bollshme me ballkone private, te mobiluara. Parkim falas private është në dispozicion. Hoteli bazohet në konceptin All-Inclusive. Ofertat e hotelit (Aqua Park - Kids Aqua Park) në vend. Ajo ofron 11 pishina jashtë. WIFI në të gjithë pronën.

Mysafirët e Pickalbatros Royal Moderna Sharm "Aqua Park" qëndrojnë në dhoma të ndritshme, bashkëkohore të dekoruara me një dhome ndenjëse dhe dritare të mëdha që hapen në ballkon. Ato permbajne një banjo private me dush modern. Të gjitha dhomat kanë ballkon ose tarracë dhe një kuti sigurie dhe minibar.

Shijoni parkun ujor me 24 rrëshqitese, duke përfshirë 5 për të rriturit. Hoteli ofron 8 restorante duke përfshirë menunë A La Carte.

Fëmijët mund të shijojnë filmat e animuar në kinemanë e jashtme të fëmijëve.

Për t'u çlodhur, mysafirët mund të shtrihen në një nga shezlongët buzë pishinës dhe të shijojnë një pije të ftohtë nën diellin egjiptian. Hoteli ka një recepsion 24-orësh ku stafi mund të ndihmojë në organizimin e aktiviteteve në rajon si zhytje, çiklizëm ose marrje me qira të skuterit.

Restoranti në vend ofron ngrënie të mirë brenda dhe jashtë në mbrëmje. Një bufe mëngjes është shërbyer çdo mëngjes.

Mysafirët mund të shijojnë një përvojë autentike ushqimore orientale, aziatike dhe gjermane në restorantet Mesdhetare, Zum Kaiser, L'Asiatique, L'Asiatique, Club Mac.

Mysafirët mund të shijojnë pije në kafenenë tonë Columbus” – specialitete kafeje dhe çokollate 24/7, dhe të gjitha llojet e pijeve në Olympus Bar, Lobby Bar, Active Pool Bar, Aqua Park Bar, Beach Bar, Terrace Bar, Irish Pub, Sports Bar.

Shisha Corner (pagesë shtesë).

Mysafirët mund të shijojnë një koncept të ngrënies në 4 restorantet me bufe në hotel.

Albatros Moderna është 17 kilometra larg nga Aeroporti Ndërkombëtar Sharm El Sheikh.

SHARM EL SHEIKH Egjipt

Whatsapp Support
+355682009799