Grand Rotana Resort & Spa ★★★★★

Grand Rotana Resort & Spa ★★★★★ SHARM EL SHEIKH

  • 5
  • SHARM EL SHEIKH
Grand Rotana Resort & Spa ★★★★★ //paketaturistike.al/kamutravel/7994718.jpg

Grand Rotana Resort & Spa ★★★★★

Grand Rotana Resort & Spa ★★★★★ //paketaturistike.al/kamutravel/28726868.jpg

Grand Rotana Resort & Spa ★★★★★ SHARM EL SHEIKH

Grand Rotana Resort & Spa ★★★★★ //paketaturistike.al/kamutravel/120191609.jpg

Grand Rotana Resort & Spa ★★★★★ SHARM EL SHEIKH Egjipt

Grand Rotana Resort & Spa ★★★★★ //paketaturistike.al/kamutravel/28727225.jpg

Grand Rotana Resort & Spa ★★★★★ SHARM EL SHEIKH Egjipt

Grand Rotana Resort & Spa ★★★★★ //paketaturistike.al/kamutravel/178306521.jpg

Grand Rotana Resort & Spa ★★★★★

Hotel - Grand Rotana Resort & Spa ★★★★★

Grand Rotana Resort & Spa ★★★★★

I rrethuar nga kopshte të mëdha tropikale me ujëvara dhe palma, ky resort me 5 yje përballë plazhit në Gjirin e Shark ofron një plazh privat, pishinë të madhe në stil lagune dhe një spa. Çdo dhomë ka një ballkon privat.

Çdo dhomë e ndritshme dhe e ajrosur në Grand Rotana Resort & Spa është e pajisur me orendi moderne. Ato kanë TV satelitor dhe çaj dhe kafe. Ata gjithashtu kane pamje nga kopshtet, pishina ose Deti i Kuq.

Mysafirët mund të pushojnë në banjën spa dhe saunën e banjës së Grand Rotana. Fusha tenisi dhe një palestër e pajisur me pajisje kardio dhe pesha të lira janë gjithashtu në dispozicion. Pishina e madhe e jashtme ka të njëjtën madhësi si 3 pishina me madhësi olimpike.

Restoranti i Grand Rotana, Mezzaluna, ofron specialitete autentike italiane së bashku me pamje piktoreske të Detit të Kuq. Silk Road ofron një kombinim të pjatave lindore dhe perëndimore. Në bare të ndryshme mund të shijoni kokteje ekzotike.

Grand Rotana Resort është një makinë 15-minuta nga aeroporti Sharm El Sheikh dhe Naama Bay. Sheshi Soho është 10 minuta me makinë. Një anije falas në Naama Bay është në dispozicion sipas kërkesës.

SHARM EL SHEIKH Egjipt

Whatsapp Support
+355682009799