Pickalbatros Laguna Vista ★★★★★

Pickalbatros Laguna Vista ★★★★★ SHARM EL SHEIKH

  • 5
  • SHARM EL SHEIKH
Pickalbatros Laguna Vista ★★★★★ //paketaturistike.al/kamutravel/448882892.jpg

Pickalbatros Laguna Vista ★★★★★

Pickalbatros Laguna Vista ★★★★★ //paketaturistike.al/kamutravel/499218298.jpg

Pickalbatros Laguna Vista ★★★★★ SHARM EL SHEIKH

Pickalbatros Laguna Vista ★★★★★ //paketaturistike.al/kamutravel/499218368.jpg

Pickalbatros Laguna Vista ★★★★★ SHARM EL SHEIKH Egjipt

Pickalbatros Laguna Vista ★★★★★ //paketaturistike.al/kamutravel/499197193.jpg

Pickalbatros Laguna Vista ★★★★★ SHARM EL SHEIKH Egjipt

Pickalbatros Laguna Vista ★★★★★ //paketaturistike.al/kamutravel/499198734.jpg

Pickalbatros Laguna Vista ★★★★★

Hotel - Pickalbatros Laguna Vista ★★★★★

Pickalbatros Laguna Vista ★★★★★

I vendosur në një plazh privat me rërë në gjirin Nabq, Albatros Laguna Vista ofron dhoma me ajër të kondicionuar me TV me ekran LED. Ai përmban një pishinë të hapur, një pishinë të brendshme dhe një qendër zhytjeje. WIFI falas është në dispozicion në të gjithë pronën.

Dhomat në Pickalbatros Laguna Vista Aqua Park - Sharm El Sheikh kanë një dizajn modern me ngjyra të ngrohta, banjat ofrojnë dushi, pasqyra grimi/rroje dhe tharëse flokësh. Për më tepër, pajisjet e disponueshme sipas kërkesës përfshijnë hekura/dërrasat e hekurosjes dhe thirrjet për zgjim. Mirëmbajtja ofrohet çdo ditë. Dyshemetë me pllaka dhe dritare me pamje. Të gjitha dhomat kanë ballkone ose tarraca me pamje nga deti ose pishina. Një kuti sigurie dhe minibar janë paraqitur gjithashtu.

Restaurant Who Way shërben specialitete barbekju dhe pjata tipike egjiptiane. Mysafirët mund të shijojnë kokteje freskuese në Concerto Bar i cili është i rrethuar nga një ujëvarë.

Ekipi argëtues i Albatros Laguna Vista shfaq muzikë live dhe shfaqje kërcimi në amfiteatër. Mund të organizohen udhëtime të rregullta në zonat përreth natyrore të Shën Katerinës dhe Ras Mohamedit.

Mysafirët mund të marrin një masazh relaksues në spa, e cila gjithashtu përmban një palestër të pajisur mirë. Hoteli gjithashtu ofron fusha tenisi, sallë bilardosh, mini Golf dhe fushë volejbolli në plazh.

Pickalbatros Laguna Vista Aqua Park - Sharm El Sheikh është 20 minuta me makinë nga qendra e Sharm el-Sheikh dhe 8.1 km nga Aeroporti Ndërkombëtar Sharm El-Sheikh. Free Parking privat është në dispozicion.

SHARM EL SHEIKH Egjipt

Whatsapp Support
+355682009799