Pyramisa Beach Resort ★★★★★

Pyramisa Beach Resort ★★★★★ SHARM EL SHEIKH

  • 5
  • SHARM EL SHEIKH
Pyramisa Beach Resort ★★★★★ //paketaturistike.al/kamutravel/409002829.jpg

Pyramisa Beach Resort ★★★★★

Pyramisa Beach Resort ★★★★★ //paketaturistike.al/kamutravel/409003384.jpg

Pyramisa Beach Resort ★★★★★ SHARM EL SHEIKH

Pyramisa Beach Resort ★★★★★ //paketaturistike.al/kamutravel/359550164.jpg

Pyramisa Beach Resort ★★★★★ SHARM EL SHEIKH Egjipt

Pyramisa Beach Resort ★★★★★ //paketaturistike.al/kamutravel/359563669.jpg

Pyramisa Beach Resort ★★★★★ SHARM EL SHEIKH Egjipt

Pyramisa Beach Resort ★★★★★ //paketaturistike.al/kamutravel/409004553.jpg

Pyramisa Beach Resort ★★★★★

Hotel - Pyramisa Beach Resort ★★★★★

Pyramisa Beach Resort ★★★★★

E vendosur direkt në bregun e pacenuar të Detit të Kuq, Sahl Hasheesh Pyramisa gëzon qasje të drejtpërdrejtë private në plazhin me rërë. Ofron 2 pishina te jashtme, 2 pishina per femije, klub per femije.

Të gjitha dhomat e bollshme kanë një ballkon me pamje nga kopshti, pishina ose pamje nga deti. Ato përfshijne një dhome ndenje, një TV me ekran të sheshtë, facilitetet e kafesë dhe çajit dhe një kuti depozitash. Të gjitha banjot janë të pajisura me pajisje, dush ose vaskë dhe tharëse flokësh.

Restoranti kryesor i resortit shërben kuzhinë ndërkombëtare dhe ka 3 restorante a-la-carte. Ai gjithashtu përfshin 5 bare.

Hoteli ka një banje turke, banjë me avull, vaskë të nxehtë, sauna dhe palestër të pajisur plotësisht me pajisje fitnesi më të fundit.

Resorti ndodhet 24 km nga Aeroporti Ndërkombëtar i Hurghada. Një anije mund të organizohet sipas kërkesës. Parkimi është gjithashtu në dispozicion pa pagesë. WiFi falas është në dispozicion në vende publike.

SHARM EL SHEIKH Egjipt

Whatsapp Support
+355682009799