Jaz Fanara Resort ★★★★★

Jaz Fanara Resort ★★★★★ SHARM EL SHEIKH

  • 5
  • SHARM EL SHEIKH
Jaz Fanara Resort ★★★★★ //paketaturistike.al/kamutravel/216076475.jpg

Jaz Fanara Resort ★★★★★

Jaz Fanara Resort ★★★★★ //paketaturistike.al/kamutravel/82428482.jpg

Jaz Fanara Resort ★★★★★ SHARM EL SHEIKH

Jaz Fanara Resort ★★★★★ //paketaturistike.al/kamutravel/216076568.jpg

Jaz Fanara Resort ★★★★★ SHARM EL SHEIKH Egjipt

Jaz Fanara Resort ★★★★★ //paketaturistike.al/kamutravel/82428474.jpg

Jaz Fanara Resort ★★★★★ SHARM EL SHEIKH Egjipt

Jaz Fanara Resort ★★★★★ //paketaturistike.al/kamutravel/82428462.jpg

Jaz Fanara Resort ★★★★★

Hotel - Jaz Fanara Resort ★★★★★

Jaz Fanara Resort ★★★★★

Jaz Fanara Resort është hotel i certifikuar nga Green Star, i vendosur në një pozicion kryesor në shkëmbin e Ras Om El Sid me një pamje mahnitëse të Detit të Kuq dhe parkut kombëtar të Ras Mohamed dhe vetëm disa minuta larg gjirit Naama.

Dhomat në Jaz Fanara janë me ajër të kondicionuar dhe të pajisura me TV satelitor. Disa ofrojnë hapesira të bollshme të dhomës së ndenjes dhe pamje nga deti nga ballkonet private. Ky hotel me 5 yje është veçanërisht i përshtatshëm për çifte, megjithëse ka dhoma familjare të pajisura mirë.

Mysafirët mund të zgjedhin midis mundësive të ngrënies së brendshme dhe të jashtme në El Medina dhe Temple Pool Restaurant, duke shërbyer kuzhinë tradicionale arabe. Jaz Fanara ofron edhe një bar plazhi. Përveç mëngjesit, drekës dhe darkës, çmimet all incusive përfshijnë pije alkoolike.

Mysafirët mund të ndihen të lehtë dhe të bukur me spa, e cila përfshin trajtime  gjallëruese, masazh, programe relaksi me rërë dhe shërbime bukurie me një pagesë shtesë. Përndryshe, ju mund të kënaqeni duke luajtur tenis, snorkeling pa pagesë ose zhytje me një tarifë shtesë.

Resorti Jaz Fanara është vetëm 2 km nga qendra e qytetit Sharm dhe 22 km nga Aeroporti Ndërkombëtar Sharm El Sheikh.

SHARM EL SHEIKH Egjipt

Whatsapp Support
+355682009799