DoubleTree Hilton Sharks ★★★★

DoubleTree Hilton Sharks ★★★★ SHARM EL SHEIKH

  • 4
  • SHARM EL SHEIKH
DoubleTree Hilton Sharks ★★★★ //paketaturistike.al/kamutravel/487765995.jpg

DoubleTree Hilton Sharks ★★★★

DoubleTree Hilton Sharks ★★★★ //paketaturistike.al/kamutravel/487766112.jpg

DoubleTree Hilton Sharks ★★★★ SHARM EL SHEIKH

DoubleTree Hilton Sharks ★★★★ //paketaturistike.al/kamutravel/487766168.jpg

DoubleTree Hilton Sharks ★★★★ SHARM EL SHEIKH Egjipt

DoubleTree Hilton Sharks ★★★★ //paketaturistike.al/kamutravel/487766201.jpg

DoubleTree Hilton Sharks ★★★★ SHARM EL SHEIKH Egjipt

DoubleTree Hilton Sharks ★★★★ //paketaturistike.al/kamutravel/487766205.jpg

DoubleTree Hilton Sharks ★★★★

Hotel - DoubleTree Hilton Sharks ★★★★

DoubleTree Hilton Sharks ★★★★

I rrethuar nga palma, vetëm 5 km nga Aeroporti Sharm El Sheikh, DoubleTree by Hilton Sharks Bay Resort përmban plazh privat, argëtim familjar dhe një sërë aktivitetesh të kohës së lirë dhe sporteve ujore.

Të gjitha dhomat kanë një ballkon privat. Ato përfshijne një TV me ekran të sheshtë dhe një frigorifer. Banjo është e pajisur me një dush dhe një banjo.

DoubleTree by Hilton Sharks Bay Resort krenohet me 7 pishina të jashtme, me shumë hapësirë për t'u çlodhur përreth tarracës. Mysafirët mund të vazhdojnë me rutinat e tyre të fitnesit duke përdorur ambientet e palestrës së teknologjisë së lartë, e ndjekur nga një masazh me pamje nga Deti i Kuq.

Bregdeti i Detit të Kuq mund të eksplorohet me drejtimin e qendrës profesionale të zhytjes. Fëmijët do të argëtohen në klubin e fëmijëve, në zonën e tyre të pishinës me hije dhe argëtim nga ekipi i animacionit.

Resorti ofron një shumëllojshmëri kuzhinash nga 13 restorante dhe bare. Në mbrëmje, restorantet shërbejnë pjata të shijshme, ndërsa Bari ofron pamje nga Deti i Kuq dhe kokteje.

SHARM EL SHEIKH Egjipt

Whatsapp Support
+355682009799