Renaissance Golden View ★★★★★

Renaissance Golden View ★★★★★ SHARM EL SHEIKH

  • 5
  • SHARM EL SHEIKH
Renaissance Golden View ★★★★★ //paketaturistike.al/kamutravel/459645851.jpg

Renaissance Golden View ★★★★★

Renaissance Golden View ★★★★★ //paketaturistike.al/kamutravel/459645965.jpg

Renaissance Golden View ★★★★★ SHARM EL SHEIKH

Renaissance Golden View ★★★★★ //paketaturistike.al/kamutravel/459645984.jpg

Renaissance Golden View ★★★★★ SHARM EL SHEIKH Egjipt

Renaissance Golden View ★★★★★ //paketaturistike.al/kamutravel/459645872.jpg

Renaissance Golden View ★★★★★ SHARM EL SHEIKH Egjipt

Renaissance Golden View ★★★★★ //paketaturistike.al/kamutravel/459645854.jpg

Renaissance Golden View ★★★★★

Hotel - Renaissance Golden View ★★★★★

Renaissance Golden View ★★★★★

Renaissance Sharm El Sheikh, një pronë e Marriott International, është një resort luksoz me 350 metra plazh. Ai ofron mundësinë për të zbuluar botën nënujore të Detit të Kuq. Shërbimi Wi-Fi falas është i disponueshëm në vende publike, si dhe në dhomat e miqve.

Resorti përfshin 384 dhoma dhe suita, të pajisura plotësisht me mjete komforti si TV me ekran të sheshtë 42" me sistem gjithëpërfshirës IPTV, pajisje për përgatitjen e çajit dhe kafesë, minibar me pagesë, hekur dhe derrase (hekurosje), tavolinë dhe karrige. Mysafirët mund të kërkojnë dhoma dhe suita të ndërlidhura.

Mysafirët mund të shijojnë restorantin kryesor me bufe Coast, Restorantin e Tregut të Ushqimit të Detit Calamari, restorantin italian Ristorante La Casa Pizza & Pasta dhe 4 bare. Program argëtues gjatë natës.

Resorti ofron shumë objekte dhe aktivitete: 3 pishina (1 me ngrohje në dimër). Qendër zhytjeje në vend, palestër, Spa dhe shesh lojërash për fëmijë. Ushtrime shtrirjeje në plazh. MICE facilitete.

Një shërbim limuzinë është në dispozicion me një tarifë shtesë. Aeroporti Ndërkombëtar Sharm El Sheikh është 20 km larg nga prona.

SHARM EL SHEIKH Egjipt

Whatsapp Support
+355682009799