Barcelo Tiran Sharm ★★★★

Barcelo Tiran Sharm ★★★★ SHARM EL SHEIKH

  • 4
  • SHARM EL SHEIKH
Barcelo Tiran Sharm ★★★★ //paketaturistike.al/kamutravel/49361506.jpg

Barcelo Tiran Sharm ★★★★

Barcelo Tiran Sharm ★★★★ //paketaturistike.al/kamutravel/478499599.jpg

Barcelo Tiran Sharm ★★★★ SHARM EL SHEIKH

Barcelo Tiran Sharm ★★★★ //paketaturistike.al/kamutravel/49367161.jpg

Barcelo Tiran Sharm ★★★★ SHARM EL SHEIKH Egjipt

Barcelo Tiran Sharm ★★★★ //paketaturistike.al/kamutravel/49487276.jpg

Barcelo Tiran Sharm ★★★★ SHARM EL SHEIKH Egjipt

Barcelo Tiran Sharm ★★★★ //paketaturistike.al/kamutravel/318446881.jpg

Barcelo Tiran Sharm ★★★★

Hotel - Barcelo Tiran Sharm ★★★★

Barcelo Tiran Sharm ★★★★

Kjo pronë buzë detit ofron 1100 metra shtrirje të plazhit me rërë koralesh në Gjirin e Aqabës. Barceló Tiran Sharm ofron akomodime luksoze me 5 pishina të jashtme dhe WiFi falas në holl. Sheshi Soho është 18 km larg.

Të gjitha dhomat dhe suitat kanë ambiente të brendshme moderne, secila prej tyre përfshin një TV me ekran të sheshtë dhe një ballkon me pamje nga pishina ose deti. Banjo private gjithashtu vjen me një dush, një tharëse flokësh dhe një banjo.

Në Barceló Tiran Sharm do të gjeni 3 restorante të cilat shërbejnë kuzhina lokale dhe ndërkombëtare. Për argëtim në mbrëmje, të ftuarit mund të shijojnë kokteje të shijshme në një nga 4 baret në resort. Objektet shtesë përfshijnë një palestër, një banjë turke dhe një spa të plotë. Hoteli ofron limuzinë private të aeroportit me një pagesë shtesë.

Nëse ju pëlqen të vizitoni rrethinat, shikoni Naama Bay (27.4 km) dhe Parkun Kombëtar Ras Mohammed (35.6 km). Ky resort ndodhet 11 km nga Aeroporti Ndërkombëtar Sharm el-Sheikh.

SHARM EL SHEIKH Egjipt

Whatsapp Support
+355682009799