Jaz Mirabel Park & Club ★★★★

Jaz Mirabel Park & Club ★★★★ SHARM EL SHEIKH

  • 4
  • SHARM EL SHEIKH
Jaz Mirabel Park & Club ★★★★ //paketaturistike.al/kamutravel/140455996.jpg

Jaz Mirabel Park & Club ★★★★

Jaz Mirabel Park & Club ★★★★ //paketaturistike.al/kamutravel/140537259.jpg

Jaz Mirabel Park & Club ★★★★ SHARM EL SHEIKH

Jaz Mirabel Park & Club ★★★★ //paketaturistike.al/kamutravel/143745713.jpg

Jaz Mirabel Park & Club ★★★★ SHARM EL SHEIKH Egjipt

Jaz Mirabel Park & Club ★★★★ //paketaturistike.al/kamutravel/215501183.jpg

Jaz Mirabel Park & Club ★★★★ SHARM EL SHEIKH Egjipt

Jaz Mirabel Park & Club ★★★★ //paketaturistike.al/kamutravel/215500725.jpg

Jaz Mirabel Park & Club ★★★★

Hotel - Jaz Mirabel Park & Club ★★★★

Jaz Mirabel Park & Club ★★★★

I vendosur në Sharm El Sheikh, 1.4 km nga Royal Albatros Moderna Beach, Jaz Mirabel Resort ofron strehim me një pishinë të hapur, parkim privat falas, një palestër dhe një kopsht. Me një klub për fëmijë, kjo pronë mirëpret mysafirët me një restorant, një park ujor dhe një tarracë. Akomodimi përmban argëtim në mbrëmje dhe shërbim në dhomë.

Në akomodim, çdo dhomë vjen me një ballkon. Me një banjo private të pajisur me dush dhe tualetin falas,dhoma të caktuara në Jaz Mirabel Resort u ofrojnë mysafirëve një pamje nga deti. Të gjitha njësitë do t'u ofrohen miqve me ajër të kondicionuar, një kuti depozitash dhe një TV me ekran të sheshtë.

Sheshpushimi ofron shesh lojërash për fëmijë. Mund të luani pingpong, shigjeta dhe pingpong në resortin me 5 yje.

Duke folur arabisht, gjermanisht, anglisht dhe frëngjisht, stafi do të jetë i lumtur t'u sigurojë mysafirëve udhëzime praktike ne dhomen e ndenjes..

Nabq Bay Beach është 1.5 km nga Jaz Mirabel Resort, ndërsa Steigenberger Alcazar Beach është 1.5 km larg. Aeroporti më i afërt është Aeroporti Ndërkombëtar Sharm el-Sheikh, 13 km nga vendpushimi.

SHARM EL SHEIKH Egjipt

Whatsapp Support
+355682009799