Charmillion Gardens Aqua ★★★★★

Charmillion Gardens Aqua ★★★★★ SHARM EL SHEIKH

  • 5
  • SHARM EL SHEIKH
Charmillion Gardens Aqua ★★★★★ //paketaturistike.al/kamutravel/326869701.jpg

Charmillion Gardens Aqua ★★★★★

Charmillion Gardens Aqua ★★★★★ //paketaturistike.al/kamutravel/326641601.jpg

Charmillion Gardens Aqua ★★★★★ SHARM EL SHEIKH

Charmillion Gardens Aqua ★★★★★ //paketaturistike.al/kamutravel/326641426.jpg

Charmillion Gardens Aqua ★★★★★ SHARM EL SHEIKH Egjipt

Charmillion Gardens Aqua ★★★★★ //paketaturistike.al/kamutravel/326867175.jpg

Charmillion Gardens Aqua ★★★★★ SHARM EL SHEIKH Egjipt

Charmillion Gardens Aqua ★★★★★ //paketaturistike.al/kamutravel/326867179.jpg

Charmillion Gardens Aqua ★★★★★

Hotel - Charmillion Gardens Aqua ★★★★★

Charmillion Gardens Aqua ★★★★★

Charmillion Gardens Aquapark me 5 yje përmban një pishinë të madhe të jashtme të rrethuar nga shezllone me jastëk dhe një akses në plazh privat. Ka dhoma te bollshme, një restorant që ofron bufe te ndryshme dhe një shërbim 24-orësh all inclusive të përbashkët me hotelet aty pranë, ku mysafirët mund të hanë dhe pinë në baret në hotelet të Charmillion Group Resorts.

Dhomat me ajër të kondicionuar në Charmillion Gardens Aquapark përfshijnë një dhome ndenje me TV satelitor. Ata të gjithë kanë një ballkon. Secili është i dekoruar me dysheme me pllaka dhe mobilje prej druri të errët.

Mysafirët mund të përdorin facilitetet në Charmillion Club dhe Charmillion Life resort. Këto përfshijnë akses në plazh, një qendër zhytjeje dhe një klub shendeti me palestër, sauna dhe dhoma private masazhi. Një shesh lojrash dhe një pishinë janë në dispozicion për mysafirët e rinj.

Aeroporti Ndërkombëtar Sharm El Sheikh është vetëm 5 minuta me makinë nga Charmillion Gardens Aquapark. Namaa Bay është një makinë 20-minuta larg.

SHARM EL SHEIKH Egjipt

Whatsapp Support
+355682009799