Dreams Beach Resort ★★★★★

Dreams Beach Resort ★★★★★ SHARM EL SHEIKH

  • 5
  • SHARM EL SHEIKH
Dreams Beach Resort ★★★★★ //paketaturistike.al/kamutravel/342696099.jpg

Dreams Beach Resort ★★★★★

Dreams Beach Resort ★★★★★ //paketaturistike.al/kamutravel/474568330.jpg

Dreams Beach Resort ★★★★★ SHARM EL SHEIKH

Dreams Beach Resort ★★★★★ //paketaturistike.al/kamutravel/342703003.jpg

Dreams Beach Resort ★★★★★ SHARM EL SHEIKH Egjipt

Dreams Beach Resort ★★★★★ //paketaturistike.al/kamutravel/342705931--1-.jpg

Dreams Beach Resort ★★★★★ SHARM EL SHEIKH Egjipt

Dreams Beach Resort ★★★★★ //paketaturistike.al/kamutravel/474568224.jpg

Dreams Beach Resort ★★★★★

Hotel - Dreams Beach Resort ★★★★★

Dreams Beach Resort ★★★★★

Ky resort me 5 yje ndodhet pranë zonës së tij të plazhit privat në Sharm el-Sheikh. Ajo përmban një pishinë të hapur me një rrëshqitje uji dhe dhoma të ndritshme me një ballkon me pamje nga tarraca.

Dhomat me ajër të kondicionuar janë të pajisura me orendi shumëngjyrëshe. Secili ka TV satelitor dhe një minibar.

Mysafirët mund të zgjedhin midis 6 pikave të ndryshme të ushqimit dhe pijeve, me restorantin kryesor me bufe dhe atë italian në pishinë, Grill house on the Beach, restorantin meksikan dhe aziatik. Pije dhe kokteje janë në dispozicion nga Pub dhe Bar. Vizitori mund të shijojë në çadrën e beduinëve që shërbejnë Shisha.

Dreams Beach Resort - Sharm El Sheikh ka një fushë tenisi dhe një vaskë të nxehtë. Sheshi i lojërave dhe klubi i Parajsës së Fëmijëve ofrojnë argëtim për mysafirët e vegjël.

Stafi në tavolinë para është në dispozicion 24 orë në ditë. Free Parking ofrohet në vend dhe Aeroporti Ndërkombëtar Sharm el-Sheikh është një makinë 15-minuta larg. Shërbim transferimi për në Naama Bay me pagesë.

SHARM EL SHEIKH Egjipt

Whatsapp Support
+355682009799