Happy Life Village ★★★

Happy Life Village ★★★ SHARM EL SHEIKH

  • 3
  • SHARM EL SHEIKH
Happy Life Village ★★★ //paketaturistike.al/kamutravel/466631453.jpg

Happy Life Village ★★★

Happy Life Village ★★★ //paketaturistike.al/kamutravel/350479626.jpg

Happy Life Village ★★★ SHARM EL SHEIKH

Happy Life Village ★★★ //paketaturistike.al/kamutravel/465518226--1-.jpg

Happy Life Village ★★★ SHARM EL SHEIKH Egjipt

Happy Life Village ★★★ //paketaturistike.al/kamutravel/430073072.jpg

Happy Life Village ★★★ SHARM EL SHEIKH Egjipt

Happy Life Village ★★★ //paketaturistike.al/kamutravel/46383607.jpg

Happy Life Village ★★★

Hotel - Happy Life Village ★★★

Happy Life Village ★★★

I ndodhur në bregun e Detit të Kuq, Happy Life Village Dahab ndodhet në Dahab. Prona ofron një pishinë të hapur dhe një plazh privat me rërë. Gjithashtu organizohet një program i larmishëm argëtimi me aktivitete të përditshme dhe shfaqje në mbrëmje.

Akomodimi vjen me ajër të kondicionuar dhe një ballkon. Karakteristikat standarde përfshijnë një TV satelitor, një minibar dhe një kuti depozitash. Një banjë ose dush, banjo private gjithashtu vjen me tharëse flokësh dhe tualetin falas.

Mysafirët në Happy Life Village Dahab mund të shijojnë shkëmbinj koralor të gjallë të Detit të Kuq përmes zhytjes ose snorkelimit, të dyja të disponueshme me një pagesë shtesë. Spa është e kompletuar me një sauna, një hamam dhe një vaskë të nxehtë.

Ky resort ndodhet 80 km nga Aeroporti Ndërkombëtar Sharm el-Sheikh.

SHARM EL SHEIKH Egjipt

Whatsapp Support
+355682009799