Cyrene Island Hotel ★★★★

Cyrene Island Hotel ★★★★ SHARM EL SHEIKH

  • 4
  • SHARM EL SHEIKH
Cyrene Island Hotel ★★★★ //paketaturistike.al/kamutravel/422283160.jpg

Cyrene Island Hotel ★★★★

Cyrene Island Hotel ★★★★ //paketaturistike.al/kamutravel/422290655.jpg

Cyrene Island Hotel ★★★★ SHARM EL SHEIKH

Cyrene Island Hotel ★★★★ //paketaturistike.al/kamutravel/422286516.jpg

Cyrene Island Hotel ★★★★ SHARM EL SHEIKH Egjipt

Cyrene Island Hotel ★★★★ //paketaturistike.al/kamutravel/422283184.jpg

Cyrene Island Hotel ★★★★ SHARM EL SHEIKH Egjipt

Cyrene Island Hotel ★★★★ //paketaturistike.al/kamutravel/422291239.jpg

Cyrene Island Hotel ★★★★

Hotel - Cyrene Island Hotel ★★★★

Cyrene Island Hotel ★★★★

Ivy Cyrene Island Resort me stil modern dhe ambiente restorantesh e publike dhe dizajn të përshtatshëm për të rehatuar klientët.

Ivy Cyrene Island Resort ofron 2 pishina të jashtme, një plazh privat dhe dhoma te bollshme me ajër të kondicionuar.

Dhomat në Ivy Cyrene Island Resort janë të dekoruara dhe përfshijnë TV satelitor, minibar dhe banjo private. Shërbimi në dhomë është në dispozicion.

Hoteli ofron 3 plane të ndryshme vaktesh (mëngjesi ose Soft All-Inclusive ose Hard All-Inclusive) varet nga zgjedhja juaj.

Mysafirët në Ivy Cyrene Island Resort mund të shijojnë një shumëllojshmëri buffet dhe menush në restorantet e resortit. Al Baida Pool Bar ofron kokteje dhe ofron argëtim, si muzikë live dhe festa karaoke.

Mysafirët mund të pushojnë ne 1 nga pishinat e mëdha të jashtme, të shijojnë spa dhe të bashkohen me klasat e gjimnastikës në ujë ose joga. Ekipi i animacionit të Ivy Cyrene Island Resort do t'i argëtojë fëmijët gjatë gjithë ditës me bojëra për fytyrën dhe lojëra basketbolli.

Stafi i recepsionit 24-orësh mund të organizojë udhëtime për snorkeling në shkëmbinj nënujorë koralorë ne Ras Nasrani dhe shërbime të anijes për në Aeroportin Sharm El Sheikh, 10 minuta me makinë larg.

Hoteli gëzon një plazh të bukur me rërë 300 metra me qasje në det dhe shkëmbinjtë koralorë.

SHARM EL SHEIKH Egjipt

Whatsapp Support
+355682009799