Solymar Naama Bay ★★★★

Solymar Naama Bay ★★★★ SHARM EL SHEIKH

  • 4
  • SHARM EL SHEIKH
Solymar Naama Bay ★★★★ //paketaturistike.al/kamutravel/210216972.jpg

Solymar Naama Bay ★★★★

Solymar Naama Bay ★★★★ //paketaturistike.al/kamutravel/33060917-2-.jpg

Solymar Naama Bay ★★★★ SHARM EL SHEIKH

Solymar Naama Bay ★★★★ //paketaturistike.al/kamutravel/33060919.jpg

Solymar Naama Bay ★★★★ SHARM EL SHEIKH Egjipt

Solymar Naama Bay ★★★★ //paketaturistike.al/kamutravel/183601886.jpg

Solymar Naama Bay ★★★★ SHARM EL SHEIKH Egjipt

Solymar Naama Bay ★★★★ //paketaturistike.al/kamutravel/132797721.jpg

Solymar Naama Bay ★★★★

Hotel - Solymar Naama Bay ★★★★

Solymar Naama Bay ★★★★

Gjiri Solymar Naama ndodhet në mes të gjirit të famshëm Naama, vetëm 10 minuta larg Sharmit.  WiFi është në dispozicion sipas kërkesës. Ai përfshin një pishinë të hapur dhe pingpong. Aeroporti Ndërkombëtar Sharm El Sheikh është 10 minuta me makinë larg.

Të gjitha dhomat në Solymar Naama Bay kanë një ballkon, një TV me ekran të sheshtë dhe një minibar. Banjo përfshin një dush dhe një banjë.

All inclusive përfshin mëngjesin buffet, drekën, darkën dhe pijet alkoolike.

Mysafirët mund të shijojnë një shumëllojshmëri opsionesh ngrënieje në restorantin kryesor që ofron një tarracë të madhe me pamje nga Gjiri Naama dhe Deti i Kuq. Pijet shërbehen në 2 baret e resortit. Aktivitetet mund të shijohen në vend të tilla si snorkeling, zhytje dhe surf.

Parku Kombëtar Ras Mohammed është 16 km larg nga prona. Një anije është në dispozicion në plazh. Vizitori mund të shijojë zhytjet dhe kanoe ose të shijojë kalërimin pranë hotelit me një tarifë shtesë.

SHARM EL SHEIKH Egjipt

Whatsapp Support
+355682009799