Maxx Royal Resort ★★★★★

Maxx Royal Resort ★★★★★ ANTALYA

  • 5
  • ANTALYA
Maxx Royal Resort ★★★★★ //paketaturistike.al/kamutravel/59856479.jpg

Maxx Royal Resort ★★★★★

Maxx Royal Resort ★★★★★ //paketaturistike.al/kamutravel/59854130.jpg

Maxx Royal Resort ★★★★★ ANTALYA

Maxx Royal Resort ★★★★★ //paketaturistike.al/kamutravel/314431872.jpg

Maxx Royal Resort ★★★★★ ANTALYA TURQI

Maxx Royal Resort ★★★★★ //paketaturistike.al/kamutravel/41108119.jpg

Maxx Royal Resort ★★★★★ ANTALYA TURQI

Maxx Royal Resort ★★★★★ //paketaturistike.al/kamutravel/314431075.jpg

Maxx Royal Resort ★★★★★

Hotel - Maxx Royal Resort ★★★★★

Maxx Royal Resort ★★★★★

Me një pishinë të jashtme dhe një pishinë të brendshme, Maxx Royal Kemer Resort ndodhet në Kemer. Resorti ka një plazh privat, një aquapark dhe një gji vetëm për fëmijë. Qasje pa pagesë WiFi është në dispozicion.

Çdo dhomë këtu do t'ju ofrojë ajër të kondicionuar, një ballkon dhe një vaskë të nxehtë. Kompletuar me një kazan elektrik, zona e ngrënies gjithashtu ka një aparat kafeje. Duke shfaqur një dush spa, banjo private gjithashtu vjen me një tharëse flokësh dhe bathrobes. Shtesat përfshijnë një minibar dhe një zonë të shtrojë.

Në Maxx Royal Kemer Resort do të gjeni një zonë plazhi privat dhe një fushë tenisi. Objektet e tjera të ofruara në pronë përfshijnë stafin argëtues, një klub nate dhe një dhomë lojrash. Një sërë aktivitetesh mund të jenë të gëzuar në vend ose në një mjedis, duke përfshirë Janjić dhe një park ujor. Prona ofron parkim falas.

Maxx Royal Kemer Resort ofron shërbim gjithëpërfshirës. Restorantet në Azure Court shërbejnë shijet ndërkombëtare me një menu à la carte. Chocolatier ofron çokollata të shijshme të bëra në shtëpi, dhe furra e bukës Le Melange shërben një shumëllojshmëri ëmbëlsirash dhe ëmbëlsirash.

ANTALYA TURQI

Whatsapp Support
+355682009799