Selectum Family Resort ★★★★★

Selectum Family Resort ★★★★★ ANTALYA

  • 5
  • ANTALYA
Selectum Family Resort ★★★★★ //paketaturistike.al/kamutravel/360465716.jpg

Selectum Family Resort ★★★★★

Selectum Family Resort ★★★★★ //paketaturistike.al/kamutravel/360463878-2-.jpg

Selectum Family Resort ★★★★★ ANTALYA

Selectum Family Resort ★★★★★ //paketaturistike.al/kamutravel/360464480.jpg

Selectum Family Resort ★★★★★ ANTALYA TURQI

Selectum Family Resort ★★★★★ //paketaturistike.al/kamutravel/360466880-1-.jpg

Selectum Family Resort ★★★★★ ANTALYA TURQI

Selectum Family Resort ★★★★★ //paketaturistike.al/kamutravel/512611114.jpg

Selectum Family Resort ★★★★★

Hotel - Selectum Family Resort ★★★★★

Selectum Family Resort ★★★★★

Ky resort me 5 yje në Antalia është 200 metra nga Deti Mesdhe. Ai përmban një Aqua Park, spa, kinema dhe 8 restorante. Pa pagesë Wi-Fi dhe parkim falas janë në dispozicion.

Selectum Family Resort Side ofron dhoma të ndritshme dhe të ajrosura me dysheme qeramike ose me tapet. Ato përfshijnë një ballkon të gjerë dhe TV satelitor. En suite banjo përfshijnë pajisje.

Restorantet shërbejnë një sërë kuzhinash, duke përfshirë italiane, meksikane dhe ushqime deti, të cilat mund të shijohen në ambiente të mbyllura ose në afresk. 11 baret në vend ofrojnë ushqime të lehta dhe kokteje ekzotike. Pas një vakt të shijshëm, të ftuarit mund të shikojnë shfaqje të drejtpërdrejta nga ekipi argëtues i hotelit.

ANTALYA TURQI

Whatsapp Support
+355682009799