Mylome Luxury Hotel ★★★★★

Mylome Luxury Hotel ★★★★★ ANTALYA

  • 5
  • ANTALYA
Mylome Luxury Hotel ★★★★★ //paketaturistike.al/kamutravel/295223959-1-.jpg

Mylome Luxury Hotel ★★★★★

Mylome Luxury Hotel ★★★★★ //paketaturistike.al/kamutravel/295226979-1-.jpg

Mylome Luxury Hotel ★★★★★ ANTALYA

Mylome Luxury Hotel ★★★★★ //paketaturistike.al/kamutravel/526302693.jpg

Mylome Luxury Hotel ★★★★★ ANTALYA TURQI

Mylome Luxury Hotel ★★★★★ //paketaturistike.al/kamutravel/526302791.jpg

Mylome Luxury Hotel ★★★★★ ANTALYA TURQI

Mylome Luxury Hotel ★★★★★ //paketaturistike.al/kamutravel/526302566-1-.jpg

Mylome Luxury Hotel ★★★★★

Hotel - Mylome Luxury Hotel ★★★★★

Mylome Luxury Hotel ★★★★★

I vendosur në Okurcalar, 400 metra nga plazhi Okurcalar, Mylome Luxury Hotel & Resort ofron strehim me një palestër, parkim privat falas, një kopsht dhe një tarracë. Duke ofruar një restorant, prona ka gjithashtu një bar, si dhe një sauna dhe një vaskë të nxehtë. Akomodimi ofron një recepsion 24-orësh, transferta aeroporti, një klub për fëmijë dhe WiFi falas.

Hoteli do t'u sigurojë mysafirëve dhoma me ajër të kondicionuar që ofrojnë një tavolinë, një kazan, një minibar, një kasafortë, një TV me ekran të sheshtë, një ballkon dhe një banjo private me dush. Në Mylome Luxury Hotel & Resort çdo dhomë ka liri krevati dhe peshqir.

Mëngjesi ofrohet çdo ditë dhe përfshin opsione kontinentale, hallall dhe pa gluten.

ANTALYA TURQI

Whatsapp Support
+355682009799