Selectum Family Comfort ★★★★★

Selectum Family Comfort ★★★★★ ANTALYA

  • 5
  • ANTALYA
Selectum Family Comfort ★★★★★ //paketaturistike.al/kamutravel/55449681.jpg

Selectum Family Comfort ★★★★★

Selectum Family Comfort ★★★★★ //paketaturistike.al/kamutravel/55390705-1-.jpg

Selectum Family Comfort ★★★★★ ANTALYA

Selectum Family Comfort ★★★★★ //paketaturistike.al/kamutravel/214080124.jpg

Selectum Family Comfort ★★★★★ ANTALYA TURQI

Selectum Family Comfort ★★★★★ //paketaturistike.al/kamutravel/52301842--1-.jpg

Selectum Family Comfort ★★★★★ ANTALYA TURQI

Selectum Family Comfort ★★★★★ //paketaturistike.al/kamutravel/55449560.jpg

Selectum Family Comfort ★★★★★

Hotel - Selectum Family Comfort ★★★★★

Selectum Family Comfort ★★★★★

Selectum Family Comfort Side ndodhet në bregdetin e Mesdheut me një plazh privat me rërë 200 metra të gjatë. Hoteli ofron 2 pishina të jashtme, një pishinë të brendshme, 6 rrëshqitje uji dhe ambiente spa.

Dhomat me ajër të kondicionuar të Selectum Family Comfort janë të vendosura në ndërtesën kryesore të hotelit ose në shtëpi të vogla 2-katëshe të vendosura midis kopshtit të bukur të gjelbër të pronës. Çdo dhomë ofron një TV, minibar dhe një ballkon. Disa dhoma kanë pamje nga deti ose kopshti.

Qendra spa përfshin një banjë turke dhe një sauna për relaksim. Një palestër, fusha tenisi dhe basketbolli dhe një fushë volejbolli janë gjithashtu në dispozicion në vend.

Qendra e qytetit Manavgat është një makinë 20-minuta nga hoteli.

ANTALYA TURQI

Whatsapp Support
+355682009799