Dosinia Luxury Resort ★★★★★

Dosinia Luxury Resort ★★★★★ ANTALYA

  • 5
  • ANTALYA
Dosinia Luxury Resort ★★★★★ //paketaturistike.al/kamutravel/116028863.jpg

Dosinia Luxury Resort ★★★★★

Dosinia Luxury Resort ★★★★★ //paketaturistike.al/kamutravel/239098962.jpg

Dosinia Luxury Resort ★★★★★ ANTALYA

Dosinia Luxury Resort ★★★★★ //paketaturistike.al/kamutravel/116030544-1-.jpg

Dosinia Luxury Resort ★★★★★ ANTALYA TURQI

Dosinia Luxury Resort ★★★★★ //paketaturistike.al/kamutravel/116029847.jpg

Dosinia Luxury Resort ★★★★★ ANTALYA TURQI

Dosinia Luxury Resort ★★★★★ //paketaturistike.al/kamutravel/116030523.jpg

Dosinia Luxury Resort ★★★★★

Hotel - Dosinia Luxury Resort ★★★★★

Dosinia Luxury Resort ★★★★★

I vendosur në Beldibi, 800 metra nga plazhi Beldibi, Dosinia Luxury Resort-Ultra All Inclusive ofron strehim me një pishinë të jashtme sezonale, parkim privat falas, një palestër dhe një kopsht. Me një tavolinë para 24-orëshe, kjo pronë mirëpret mysafirët me një restorant, një park ujor dhe një shesh lojërash për fëmijë. Hoteli përmban një pishinë të brendshme, sauna, klub nate dhe një klub për fëmijë.

Në hotel, të gjitha dhomat janë të pajisura me një ballkon. Çdo dhomë ka ajër të kondicionuar, një kasafortë dhe një TV me ekran të sheshtë, dhe njësi të caktuara në Dosinia Luxury Resort-Ultra All Inclusive kanë një tarracë. Në akomodim çdo dhomë vjen me liri krevat dhe peshqir.

Dosinia Luxury Resort-Ultra All Inclusive ofron një hamami. Mund të luani shigjeta në hotel dhe ofrohen me qira biçikleta dhe makina.

ANTALYA TURQI

Whatsapp Support
+355682009799