Sunmelia Beach Resort 5* ★★★★★

Sunmelia Beach Resort 5* ★★★★★ ANTALYA

  • 5
  • ANTALYA
Sunmelia Beach Resort 5* ★★★★★ //paketaturistike.al/kamutravel/352327570-1-.jpg

Sunmelia Beach Resort 5* ★★★★★

Sunmelia Beach Resort 5* ★★★★★ //paketaturistike.al/kamutravel/39902494.jpg

Sunmelia Beach Resort 5* ★★★★★ ANTALYA

Sunmelia Beach Resort 5* ★★★★★ //paketaturistike.al/kamutravel/352328585.jpg

Sunmelia Beach Resort 5* ★★★★★ ANTALYA TURQI

Sunmelia Beach Resort 5* ★★★★★ //paketaturistike.al/kamutravel/352328506-1-.jpg

Sunmelia Beach Resort 5* ★★★★★ ANTALYA TURQI

Sunmelia Beach Resort 5* ★★★★★ //paketaturistike.al/kamutravel/352328518.jpg

Sunmelia Beach Resort 5* ★★★★★

Hotel - Sunmelia Beach Resort 5* ★★★★★

Sunmelia Beach Resort 5* ★★★★★

Duke ofruar një pishinë të jashtme dhe një pishinë të brendshme, Sunmelia Beach Resort Hotel & Spa ndodhet në Kizilagac. Qasje WiFi është në dispozicion.

Çdo dhomë këtu do t'ju ofrojë një TV satelitor, minibar, ajër të kondicionuar dhe një ballkon. Duke shfaqur një dush, banjo private gjithashtu vjen me një tharëse flokësh dhe tualetin falas. Nga dhoma mund të shijoni pamjen e detit.

Në Sunmelia Beach Resort Hotel & Spa do të gjeni një restorant, një zonë plazhi privat dhe një fushë tenisi. Objektet e tjera të ofruara në pronë përfshijnë stafin argëtues, një sallë pritjeje të përbashkët dhe një dhomë lojrash. Një sërë aktivitetesh janë disponibël në vend ose në një mjedis, duke përfshirë një park ujor. Prona ofron parkim falas.

Aeroporti i Antalias është 80.9 km larg.

ANTALYA TURQI

Whatsapp Support
+355682009799