Hotel Sunrise ★★

Hotel Sunrise ★★ LEFKADA

  • 2
  • LEFKADA
Hotel Sunrise ★★ //paketaturistike.al/kamutravel/20160726-121423-largejpg.jpg

Hotel Sunrise ★★

Hotel Sunrise ★★ //paketaturistike.al/kamutravel/201001475.jpg

Hotel Sunrise ★★ LEFKADA

Hotel Sunrise ★★ //paketaturistike.al/kamutravel/263402785.jpg

Hotel Sunrise ★★ LEFKADA GREQI

Hotel Sunrise ★★ //paketaturistike.al/kamutravel/202915986.jpg

Hotel Sunrise ★★ LEFKADA GREQI

Hotel Sunrise ★★ //paketaturistike.al/kamutravel/202915884.jpg

Hotel Sunrise ★★

Hotel - Hotel Sunrise ★★

Hotel Sunrise ★★

I vendosur në mes të kopshteve të rregulluara mirë, në fshatin Nikiana të Lefkadës, Sunrise Hotel Nikiana Lefkada përmban një pishinë dhe një tarracë dielli me pamje panoramike mbi detin Jon. Ai gjithashtu përfshin një bar-rostiçeri pranë pishinës dhe ofron Wi-Fi falas në të gjitha fushat.

Dhomat dhe suitat e Hotel Sunrise Nikiana Lefkada hapen në një ballkon me pamje nga deti Jon. Secili është i pajisur me ajër të kondicionuar, një frigorifer dhe një TV me ekran të sheshtë. Banjo private është e pajisur me një tharëse flokësh.

Një mëngjes bufe shërbehet çdo ditë në zonën e ngrënies, ndërsa të ftuarit gjithashtu mund të shijojnë pije dhe ushqime të lehta pranë pishinës gjatë gjithë ditës. Restorantet, baret dhe klubet janë brenda 4 km.

Qyteti i Lefkada ndodhet 12 km nga Sunrise Hotel Nikiana Lefkada dhe 4 km nga Nydri i gjallë. Fshati malor Karya është në një distancë prej 12 km. Free Parking publik mund të gjendet në vend.

LEFKADA GREQI

Whatsapp Support
+355682009799