Mediterranea hotel ★★★★

Mediterranea hotel ★★★★ NAPOLI-AMALFI-POSITANO

  • 4
  • NAPOLI-AMALFI-POSITANO
Mediterranea hotel ★★★★ //paketaturistike.al/kamutravel/7977941.jpg

Mediterranea hotel ★★★★

Mediterranea hotel ★★★★ //paketaturistike.al/kamutravel/538011273-1-.jpg

Mediterranea hotel ★★★★ NAPOLI-AMALFI-POSITANO

Mediterranea hotel ★★★★ //paketaturistike.al/kamutravel/538009961.jpg

Mediterranea hotel ★★★★ NAPOLI-AMALFI-POSITANO ITALI

Mediterranea hotel ★★★★ //paketaturistike.al/kamutravel/91908473.jpg

Mediterranea hotel ★★★★ NAPOLI-AMALFI-POSITANO ITALI

Mediterranea hotel ★★★★ //paketaturistike.al/kamutravel/151151764-1-.jpg

Mediterranea hotel ★★★★

Hotel - Mediterranea hotel ★★★★

Mediterranea hotel ★★★★

Mediterranea Hotel & Convention Center është një kompleks hoteli tërësisht i rinovuar i vendosur në breg të detit të Salernos në një pozicion strategjik, disa hapa nga qendra historike e qytetit, stacioni i trenit dhe porti turistik. Bregu i Amalfit, gërmimet arkeologjike të Pomepi dhe Paestum janë lehtësisht të arritshme me makinë ose transport publik. 60 dhomat dhe 25 rezidencat me një total prej 200 shtretërish ofrojnë rehati maksimale, të gjitha të pajisura me kondicioner, TV, minibar, kasafortë dhe lidhje interneti pa pagesë. Në dispozicion të të ftuarve një park i madh makinash falas, një kopsht panoramik me çati me pamje nga i gjithë Gjiri i Salernos, një restorant i njohur që shërben specialitete të kuzhinës mesdhetare, një bar lounge ku mund të pini një pije të shkëlqyer, pesë dhoma takimi me një kapacitet maksimal prej 400 personash. Vendndodhje ideale për çdo lloj eventi nga konventat e kompanive deri te darkat gala. Në muajt e verës nga qershori deri në shtator, një shërbim plazhi me pishinë të dedikuar plotëson ofertën. Një staf shumëgjuhësh është në dispozicion të mysafirëve 24 orë në ditë për të kënaqur çdo lloj kërkese dhe për ta bërë qëndrimin e tyre unik.

NAPOLI-AMALFI-POSITANO ITALI

Whatsapp Support
+355682009799