Hotel Elizeu ★★★

Hotel Elizeu ★★★ BUKURESHT DHE BRASOV

  • 3
  • BUKURESHT DHE BRASOV
Hotel Elizeu ★★★ //paketaturistike.al/kamutravel/299283428.jpg

Hotel Elizeu ★★★

Hotel Elizeu ★★★ //paketaturistike.al/kamutravel/300716599.jpg

Hotel Elizeu ★★★ BUKURESHT DHE BRASOV

Hotel Elizeu ★★★ //paketaturistike.al/kamutravel/476964068.jpg

Hotel Elizeu ★★★ BUKURESHT DHE BRASOV RUMANI

Hotel Elizeu ★★★ //paketaturistike.al/kamutravel/299265306.jpg

Hotel Elizeu ★★★ BUKURESHT DHE BRASOV RUMANI

Hotel Elizeu ★★★ //paketaturistike.al/kamutravel/300716407.jpg

Hotel Elizeu ★★★

Hotel - Hotel Elizeu ★★★

Hotel Elizeu ★★★

Mirë se vini në Elizeu, Bukureshti juaj "shtëpi larg shtëpisë". Elizeu synon ta bëjë vizitën tuaj sa më relaksuese dhe të këndshme, kjo është arsyeja pse kaq shumë të ftuar vazhdojnë të kthehen vit pas viti.

Duke pasur parasysh afërsinë e pikave të njohura, si Pallati i Parlamentit (1,4 mi) dhe Athenaeum Rumun (Ateneul Roman) (1,4 mi), mysafirët e Elizeu mund të përjetojnë lehtësisht disa nga atraksionet më të njohura të Bukureshtit.

Dhomat e miqve ofrojnë ajër të kondicionuar, frigorifer dhe minibar dhe Elizeu e bën të lehtë hyrjen në internet pasi ofrohet wifi falas.

Ju gjithashtu mund të përfitoni nga disa nga lehtësitë e ofruara nga hoteli, duke përfshirë një recepsion 24 orë, një portier dhe shërbim në dhomë. Përveç kësaj, mysafirët mund të shijojnë një restorant në vend gjatë vizitës së tyre. Si një lehtësi shtesë, ka parkim në rrugë në dispozicion të mysafirëve.

Kur ndiheni të uritur, sigurohuni që të shikoni Linea Closer to the Moon, Aubergine Restaurant dhe SARA Restaurant, të cilat janë disa restorante mesdhetare që janë të njohura si për vendasit ashtu edhe për banorët jashtë qytetit.

Plus, gjatë udhëtimit tuaj, mos harroni të shikoni disa nga kopshtet e njohura, si Kopshti Cismigiu dhe Kopshti Botanik (Gradina Botanica).

Elizeu vendos më të mirën e Bukureshtit në majë të gishtave, duke e bërë qëndrimin tuaj relaksues dhe të këndshëm.

BUKURESHT DHE BRASOV RUMANI

Whatsapp Support
+355682009799