Holiday Inn Express Marne ★★★

Holiday Inn Express Marne ★★★ PARIS DHE DISNEYLAND

  • 3
  • PARIS DHE DISNEYLAND
Holiday Inn Express Marne ★★★ //paketaturistike.al/kamutravel/417606045.jpg

Holiday Inn Express Marne ★★★

Holiday Inn Express Marne ★★★ //paketaturistike.al/kamutravel/417606056.jpg

Holiday Inn Express Marne ★★★ PARIS DHE DISNEYLAND

Holiday Inn Express Marne ★★★ //paketaturistike.al/kamutravel/420512138.jpg

Holiday Inn Express Marne ★★★ PARIS DHE DISNEYLAND FRANCE

Holiday Inn Express Marne ★★★ //paketaturistike.al/kamutravel/423653265.jpg

Holiday Inn Express Marne ★★★ PARIS DHE DISNEYLAND FRANCE

Holiday Inn Express Marne ★★★ //paketaturistike.al/kamutravel/418830665.jpg

Holiday Inn Express Marne ★★★

Hotel - Holiday Inn Express Marne ★★★

Holiday Inn Express Marne ★★★

I vendosur në Bailly-Romainvilliers, 24 milje nga Gare de Lyon, Holiday Inn Express - Marne-la-Vallée Val d'Europe, një Hotel IHG ofron strehim me një sallë pritjeje të përbashkët, parkim privat falas, një tarracë dhe një bar. Ky hotel me 3 yje ofron hapësirë ​​për ruajtjen e bagazheve. Hoteli ka dhoma familjare.

Të gjitha dhomat janë të pajisura me ajër të kondicionuar, TV me kanale kabllore, aparat kafeje, dush, tualetin falas dhe tavolinë. Me një banjo private të pajisur me tharëse flokësh, dhomat në hotel u ofrojnë mysafirëve gjithashtu WiFi falas, ndërsa disa dhoma këtu ju ofrojnë pamje nga qyteti. Në Holiday Inn Express - Marne-la-Vallée Val d'Europe, një Hotel IHG, çdo dhomë vjen me krevate dhe peshqir.

Mysafirët në akomodim mund të shijojnë një mëngjes bufe.

Duke folur arabisht, anglisht, spanjisht dhe frëngjisht në tavolinën e pritjes 24-orëshe, stafi është gjithmonë pranë për të ndihmuar.

Opera Bastille është 25 milje nga Holiday Inn Express - Marne-la-Vallée Val d'Europe, një Hotel IHG, ndërsa Notre Dame është 25 milje larg. Aeroporti më i afërt është Paris - Charles De Gaulle, 17 milje nga hoteli, dhe prona ofron një shërbim transferimi me pagesë në aeroport.

PARIS DHE DISNEYLAND FRANCE

Whatsapp Support
+355682009799