Prive Hotel Didim ★★★★★

Prive Hotel Didim ★★★★★ BODRUM

  • 5
  • BODRUM
Prive Hotel Didim ★★★★★ //paketaturistike.al/kamutravel/531658223.jpg

Prive Hotel Didim ★★★★★

Prive Hotel Didim ★★★★★ //paketaturistike.al/kamutravel/531658271.jpg

Prive Hotel Didim ★★★★★ BODRUM

Prive Hotel Didim ★★★★★ //paketaturistike.al/kamutravel/531658236.jpg

Prive Hotel Didim ★★★★★ BODRUM TURQI

Prive Hotel Didim ★★★★★ //paketaturistike.al/kamutravel/531658241.jpg

Prive Hotel Didim ★★★★★ BODRUM TURQI

Prive Hotel Didim ★★★★★ //paketaturistike.al/kamutravel/531658262.jpg

Prive Hotel Didim ★★★★★

Hotel - Prive Hotel Didim ★★★★★

Prive Hotel Didim ★★★★★

I vendosur në Didim dhe me plazhin Gümüşkum të arritshëm brenda 50 metrave, Prive Hotel Didim - Ultra All Inclusive ofron check-in dhe check-out ekspres, dhoma pa alergji, një restorant, WiFi falas në të gjithë pronën dhe një pishinë të jashtme sezonale. Ndër objektet e ndryshme të kësaj prone janë një palestër, një kopsht dhe një tarracë. Hoteli përmban një pishinë të brendshme, sauna, argëtim në mbrëmje dhe një recepsion 24-orësh.

Të gjitha dhomat e mysafirëve në hotel janë të pajisura me ajër të kondicionuar, një zonë të shtrojë, një TV me ekran të sheshtë me kanale satelitore, një kasafortë dhe një banjo private me bidet, rroba banjo dhe pantofla. Të gjitha dhomat janë të pajisura me aparat kafeje, ndërsa disa dhoma ofrojnë edhe ballkon dhe të tjerat gjithashtu kanë pamje nga deti. Në Prive Hotel Didim - Ultra All Inclusive të gjitha dhomat kanë çarçafë dhe peshqir.

Mëngjesi i përditshëm ofron shuplakë, à la carte ose opsione kontinentale.

Akomodimi ofron një hamami. Mund të luani pingpong, shigjeta dhe kungull në këtë hotel me 5 yje, dhe ofrohet marrja me qira e biçikletave dhe makinave.

BODRUM TURQI

Whatsapp Support
+355682009799