Marvida Senses Very Chic ★★★★★

Marvida Senses Very Chic ★★★★★ BODRUM

  • 5
  • BODRUM
Marvida Senses Very Chic ★★★★★ //paketaturistike.al/kamutravel/215337006.jpg

Marvida Senses Very Chic ★★★★★

Marvida Senses Very Chic ★★★★★ //paketaturistike.al/kamutravel/204082252.jpg

Marvida Senses Very Chic ★★★★★ BODRUM

Marvida Senses Very Chic ★★★★★ //paketaturistike.al/kamutravel/408380752.jpg

Marvida Senses Very Chic ★★★★★ BODRUM TURQI

Marvida Senses Very Chic ★★★★★ //paketaturistike.al/kamutravel/204083174.jpg

Marvida Senses Very Chic ★★★★★ BODRUM TURQI

Marvida Senses Very Chic ★★★★★ //paketaturistike.al/kamutravel/278348300.jpg

Marvida Senses Very Chic ★★★★★

Hotel - Marvida Senses Very Chic ★★★★★

Marvida Senses Very Chic ★★★★★

E vendosur 250 metra nga bregu i detit në qendër të qytetit të Gumbet, The Marvida Senses Very Chic Bodrum Adult Only ofron dhoma me ballkon. Ajo përmban një plazh privat dhe një pishinë të hapur të rrethuar nga kopshte tropikale. WiFi falas është në dispozicion në zonat e përbashkëta.

Dhomat me ajër të kondicionuar janë të dekoruara me dysheme me pllaka, mobilje prej druri dhe dritare nga dyshemeja deri në tavan. Të gjitha dhomat kanë TV satelitor, minibar dhe banjo en suite. Disa dhoma kanë pamje nga kopshtet e palmave.

Mysafirët mund të marrin një masazh relaksues në banjë, e cila përfshin gjithashtu një sauna, një palestër dhe një banjë turke me aromaterapi.

Hoteli Very Chic ofron ushqime à la carte, ndërsa Pool Bar ofron pije freskuese. Milionaires Beach Club pret orë të lumtura dhe ka zona për banjë dielli.

Qendra e qytetit të Bodrumit është 10 minuta me makinë nga The Marvida Senses Very Chic Bodrum Adult Only. Aeroporti Bodrum-Milas është 50 km larg. Free Parking privat është në dispozicion në faqen.

Çiftet e pëlqejnë veçanërisht vendndodhjen - ata e vlerësuan atë me 8.2 për një udhëtim me dy persona.

BODRUM TURQI

Whatsapp Support
+355682009799