Kadikale Resort ★★★★

Kadikale Resort ★★★★ BODRUM

  • 4
  • BODRUM
Kadikale Resort ★★★★ //paketaturistike.al/kamutravel/standard-room-with-balcony--v3229.jpg

Kadikale Resort ★★★★

Kadikale Resort ★★★★ //paketaturistike.al/kamutravel/pool-bar--v3229322.jpg

Kadikale Resort ★★★★ BODRUM

Kadikale Resort ★★★★ //paketaturistike.al/kamutravel/pool--v3229357.jpg

Kadikale Resort ★★★★ BODRUM TURQI

Kadikale Resort ★★★★ //paketaturistike.al/kamutravel/view-from-room-709.jpg

Kadikale Resort ★★★★ BODRUM TURQI

Kadikale Resort ★★★★ //paketaturistike.al/kamutravel/spa--v3229224.jpg

Kadikale Resort ★★★★

Hotel - Kadikale Resort ★★★★

Kadikale Resort ★★★★

Kadikale Resort synon ta bëjë vizitën tuaj sa më relaksuese dhe të këndshme, kjo është arsyeja pse kaq shumë mysafirë vazhdojnë të kthehen vit pas viti.

Turgutreis Merkez Cami (1,6 mi), i vendosur aty pranë, e bën Club Kadikale një vend të mrekullueshëm për të qëndruar për ata që janë të interesuar të vizitojnë këtë pikë referimi popullore Turgutreis.

Hotel Kadikale u ofron miqve një sërë komoditetesh të dhomave, duke përfshirë një TV me ekran të sheshtë, ajër të kondicionuar dhe një frigorifer, dhe marrja në internet është e mundur, pasi disponohet akses falas në internet.

Resorti ofron një portier, për ta bërë vizitën tuaj edhe më të këndshme. Prona gjithashtu përmban një pishinë dhe mëngjes falas. Mysafirët që vijnë me automjet kanë akses në parkim falas.

Ndërsa jeni këtu, sigurohuni që të shikoni disa nga kafenetë, duke përfshirë Yelken Cafe dhe Kahve Dunyasi, të cilat janë të gjitha në një distancë të shkurtër nga Hotel Kadikale.

Kadikale Resort vendos më të mirën e Turgutreis në majë të gishtave, duke e bërë qëndrimin tuaj relaksues dhe të këndshëm.

BODRUM TURQI

Whatsapp Support
+355682009799