Arin Resort ★★★★★

Arin Resort ★★★★★ BODRUM

  • 5
  • BODRUM
Arin Resort ★★★★★ //paketaturistike.al/kamutravel/510887668.jpg

Arin Resort ★★★★★

Arin Resort ★★★★★ //paketaturistike.al/kamutravel/510885746.jpg

Arin Resort ★★★★★ BODRUM

Arin Resort ★★★★★ //paketaturistike.al/kamutravel/510887646.jpg

Arin Resort ★★★★★ BODRUM TURQI

Arin Resort ★★★★★ //paketaturistike.al/kamutravel/456186899.jpg

Arin Resort ★★★★★ BODRUM TURQI

Arin Resort ★★★★★ //paketaturistike.al/kamutravel/510885868.jpg

Arin Resort ★★★★★

Hotel - Arin Resort ★★★★★

Arin Resort ★★★★★

Me pamje nga plazhi, Arin Resort Bodrum ofron strehim me 5 yje në Turgutreis dhe përmban një restorant, pishinë të jashtme sezonale dhe palestër. Ndër objektet e ndryshme janë një kopsht, një tarracë, si dhe një bar. Prona ka një sauna, argëtim në mbrëmje dhe një tavolinë para 24 orësh.

Hoteli do t'u sigurojë mysafirëve dhoma me ajër të kondicionuar me një tavolinë, një kazan, një minibar, një kasafortë, një TV me ekran të sheshtë, një ballkon dhe një banjo private me dush. Në Arin Resort Bodrum çdo dhomë është e pajisur me çarçafë dhe peshqir.

Një mëngjes kontinental është në dispozicion çdo ditë në akomodim.

Arin Resort Bodrum ofron një hamami. Ju mund të luani bilardo, pingpong dhe shigjeta në hotel, dhe ofrohen me qira biçikleta dhe makina.

Plazhi Gunbatimi është 1.1 km nga Arin Resort Bodrum, ndërsa plazhi Avta Sahili është 1.1 km larg. Aeroporti më i afërt është Milas-Bodrum, 60 km nga akomodimi, dhe prona ofron një transferim me pagesë të aeroportit.

Çiftet e pëlqejnë veçanërisht vendndodhjen - ata e vlerësuan atë me 8.8 për një udhëtim me dy persona.

BODRUM TURQI

Whatsapp Support
+355682009799