Granada Luxury Belek ★★★★★

Granada Luxury Belek ★★★★★ ANTALYA

  • 5
  • ANTALYA
Granada Luxury Belek ★★★★★ //paketaturistike.al/kamutravel/273826008.jpg

Granada Luxury Belek ★★★★★

Granada Luxury Belek ★★★★★ //paketaturistike.al/kamutravel/183078628.jpg

Granada Luxury Belek ★★★★★ ANTALYA

Granada Luxury Belek ★★★★★ //paketaturistike.al/kamutravel/140591989.jpg

Granada Luxury Belek ★★★★★ ANTALYA TURQI

Granada Luxury Belek ★★★★★ //paketaturistike.al/kamutravel/183412589.jpg

Granada Luxury Belek ★★★★★ ANTALYA TURQI

Granada Luxury Belek ★★★★★ //paketaturistike.al/kamutravel/321967431.jpg

Granada Luxury Belek ★★★★★

Hotel - Granada Luxury Belek ★★★★★

Granada Luxury Belek ★★★★★

Duke ofruar objekte të gjera dhe unike të përshtatura posaçërisht për fëmijët, Granada Luxury Belek krenohet me dy mini klube për fëmijët e moshës 4-12 vjeç dhe një park argëtimi. Wonderland vjen me akuaparqe dhe objekte argëtimi dhe mund të arrihet me ashensorë.

Parku argëtues dhe aktivitetet në natyrë janë të disponueshme për shkak të kushteve të motit midis datave 1 nëntor dhe 31 mars.

Mini klubi është i pajisur me lojëra tavoline, aktivitete të përditshme krijuese si dhe një parqe lundruese në periudha të caktuara të ditës.

Shërbimi për kujdesin e fëmijëve dhe karrocat mund të ofrohen me kërkesën tuaj me një tarifë shtesë për lehtësinë tuaj. Krevat për fëmijë, vaskë për fëmijë dhe karrige për ushqim të lartë ofrohen pa pagesë. Objektet e tjera të foshnjës përfshijnë ngrohësin e shisheve dhe blenderët për të lehtësuar përgatitjet tuaja të vaktit.

Të gjitha dhomat me ajër të kondicionuar në Granada Luxury Belek kanë një TV, kuti sigurie dhe një minibar. Ju mund të shijoni ajrin freskues mesdhetar në ballkon. Një banjo private me dush është gjithashtu e pajisur për komoditetin tuaj.

Granada Luxury Belek ofron shumëllojshmëri alternativash ngrënieje. Një restorant à la carte në vend është në dispozicion së bashku me restorantin që shërben në stilin shuplakë. Ju mund të pini pije freskuese në bar. Ofrohet gjithashtu një bar-rostiçeri.

Parkim falas private është në dispozicion dhe WiFi ofrohet në të gjithë pronën. Ofrohet një anije në plazhin privat. Aeroporti më i afërt është Aeroporti i Antalias, 34 km nga prona. Ofrohet makinë me qira dhe anije aeroport mund të organizohet sipas kërkesës me një shtesë.

Çiftet e pëlqejnë veçanërisht vendndodhjen - ata e vlerësuan atë me 8.2 për një udhëtim me dy persona.

ANTALYA TURQI

Whatsapp Support
+355682009799