Selectum Family Belek ★★★★★

Selectum Family Belek ★★★★★ ANTALYA

  • 5
  • ANTALYA
Selectum Family Belek ★★★★★ //paketaturistike.al/kamutravel/360469477.jpg

Selectum Family Belek ★★★★★

Selectum Family Belek ★★★★★ //paketaturistike.al/kamutravel/360464508.jpg

Selectum Family Belek ★★★★★ ANTALYA

Selectum Family Belek ★★★★★ //paketaturistike.al/kamutravel/360466880.jpg

Selectum Family Belek ★★★★★ ANTALYA TURQI

Selectum Family Belek ★★★★★ //paketaturistike.al/kamutravel/360465021.jpg

Selectum Family Belek ★★★★★ ANTALYA TURQI

Selectum Family Belek ★★★★★ //paketaturistike.al/kamutravel/rooms-image-2.webp

Selectum Family Belek ★★★★★

Hotel - Selectum Family Belek ★★★★★

Selectum Family Belek ★★★★★

Ky resort me 5 yje i vendosur në Belek ofron një zgjedhje të sporteve ujore së bashku me pishina të brendshme dhe të jashtme. I vendosur përgjatë Detit Mesdhe me një plazh 500 metra, Selectum Family Resort Belek ofron gjithashtu mësime golfi dhe një qendër spa. WiFi falas është në dispozicion në vende publike.

Me pamje nga kopshtet e harlisura, Selectum Family Resort Belek ofron dhoma me ajër të kondicionuar dhe bungalot, secila me një ballkon privat. Të gjithë kanë minibar dhe TV satelitor.

Selectum Family Resort Belek ka zonën e vet të vozitjes dhe vendosjes së golfit. Ajo përmban 4 fusha tenisi, ndërsa aktivitetet e plazhit përfshijnë surfing dhe parasiling në Detin Mesdhe.

Mysafirët mund të notojnë xhiro në një pishinë gjysmë olimpike ose të argëtohen në rrëshqitjet e ujit. Qendra Wellness e Selectum Family Resort Belek ka një banjë turke, dhomë me avull dhe masazhe. Ofrohen edhe klasa joga.

Resorti ka 3 restorante à la carte duke përfshirë një restorant peshku, kuzhinë turke dhe aziatike. Pijet shërbehen në secilin nga 8 baret dhe ka një bar vitaminash që shërben infuzione bimore në zonën e relaksimit.

Çiftet e pëlqejnë veçanërisht vendndodhjen - ata e vlerësuan atë me 8.9 për një udhëtim me dy persona.

ANTALYA TURQI

Whatsapp Support
+355682009799