PALOMA Grida Resort & Spa ★★★★★

PALOMA Grida Resort & Spa ★★★★★ ANTALYA

  • 5
  • ANTALYA
PALOMA Grida Resort & Spa ★★★★★ //paketaturistike.al/kamutravel/159325402.jpg

PALOMA Grida Resort & Spa ★★★★★

PALOMA Grida Resort & Spa ★★★★★ //paketaturistike.al/kamutravel/159322083.jpg

PALOMA Grida Resort & Spa ★★★★★ ANTALYA

PALOMA Grida Resort & Spa ★★★★★ //paketaturistike.al/kamutravel/159332425.jpg

PALOMA Grida Resort & Spa ★★★★★ ANTALYA TURQI

PALOMA Grida Resort & Spa ★★★★★ //paketaturistike.al/kamutravel/159322096.jpg

PALOMA Grida Resort & Spa ★★★★★ ANTALYA TURQI

PALOMA Grida Resort & Spa ★★★★★ //paketaturistike.al/kamutravel/159325131.jpg

PALOMA Grida Resort & Spa ★★★★★

Hotel - PALOMA Grida Resort & Spa ★★★★★

PALOMA Grida Resort & Spa ★★★★★

Në plazhin mesdhetar në Belek, ky resort gjithëpërfshirës krenohet me 6 restorante a-la-carte dhe 6 pishina të jashtme. Ka një qendër bukurie me banjë turke, sauna dhe masazhe.

Paloma Grida ofron dhoma te bollshme me ballkone private me pamje nga kopshtet e harlisura të resortit ose nga deti. Çdo dhomë ka një minibar dhe TV satelitor.

Mëngjesi, dreka dhe darka në bufe shërbehen në restorantin kryesor dhe në tarraca. Restorantet e Paloma ofrojnë kuzhinë ndërkombëtare, turke, japoneze, kineze, një restorant me ushqim deti dhe një Steak House. Ka edhe 7 bare për pije.

Aktivitetet në Paloma Grida përfshijnë kanoe, varka me pedale, surfing, volejboll plazhi dhe boccia. Mysafirët mund të shijojnë gjithashtu aktivitete animacioni gjatë ditës dhe shfaqje argëtuese live gjatë natës.

Për relaksim, Harmonia Rebirth Spa e resortit përfshin trajtime të tilla si kabinat e terapisë Kneipp, banjat e metabolizmit, banjat Kleopatra dhe Tai Chi Chuan.

ANTALYA TURQI

Whatsapp Support
+355682009799