Delphine Botanik Platinum ★★★★★

Delphine Botanik Platinum ★★★★★ ANTALYA

  • 5
  • ANTALYA
Delphine Botanik Platinum ★★★★★ //paketaturistike.al/kamutravel/34173847.jpg

Delphine Botanik Platinum ★★★★★

Delphine Botanik Platinum ★★★★★ //paketaturistike.al/kamutravel/224655216.jpg

Delphine Botanik Platinum ★★★★★ ANTALYA

Delphine Botanik Platinum ★★★★★ //paketaturistike.al/kamutravel/34173798.jpg

Delphine Botanik Platinum ★★★★★ ANTALYA TURQI

Delphine Botanik Platinum ★★★★★ //paketaturistike.al/kamutravel/34173868.jpg

Delphine Botanik Platinum ★★★★★ ANTALYA TURQI

Delphine Botanik Platinum ★★★★★ //paketaturistike.al/kamutravel/34173847-1-.jpg

Delphine Botanik Platinum ★★★★★

Hotel - Delphine Botanik Platinum ★★★★★

Delphine Botanik Platinum ★★★★★

I vendosur në breg të detit mes palmave dhe luleve shumëngjyrëshe, Hotel Botanik Platinum ka një plazh privat me shezllone dhe cadra dielli falas. Hoteli ofron pishina të jashtme, rrëshqitje uji dhe objekte spa.ka një standard 5 yje dhe ndodhet buzë detit mes palmave dhe luleve shumëngjyrëshe. Ndodhet 90 km nga aeroporti i Antalias dhe 32 km nga Alanya dhe Side. Objekti ka 6 kate, 447 dhoma, 4 prej të cilave janë panoramike dhe 6 ashensorë për mysafirë.

Të dekoruara në mënyrë moderne, dhomat e Hotel Botanik Platinum përfshijnë një TV me ekran të sheshtë, ajer te kondicionuar dhe një minibar. Çdo dhomë ka një ballkon privat. Disa dhoma ofrojnë edhe pamje anësore nga deti.

Restoranti kryesor shërben ushqime të zgjedhura nga kuzhina ndërkombëtare për mëngjes, drekë dhe darkë në stilin e bufesë së hapur. Ka à la carte restorant që shërben kuzhinë meksikane, italiane, greke, franceze dhe të Lindjes së Largët. Baret ofrojnë një shumëllojshmëri pijesh alkoolike dhe joalkoolike.

ANTALYA TURQI

Whatsapp Support
+355682009799