Hotel Strada Marina ★★★★

Hotel Strada Marina ★★★★ ZAKYNTHOS

  • 4
  • ZAKYNTHOS
Hotel Strada Marina ★★★★ //paketaturistike.al/kamutravel/131347953.jpg

Hotel Strada Marina ★★★★

Hotel Strada Marina ★★★★ //paketaturistike.al/kamutravel/432913443.jpg

Hotel Strada Marina ★★★★ ZAKYNTHOS

Hotel Strada Marina ★★★★ //paketaturistike.al/kamutravel/428026109.jpg

Hotel Strada Marina ★★★★ ZAKYNTHOS GREQI

Hotel Strada Marina ★★★★ //paketaturistike.al/kamutravel/431166992.jpg

Hotel Strada Marina ★★★★ ZAKYNTHOS GREQI

Hotel Strada Marina ★★★★ //paketaturistike.al/kamutravel/432912810.jpg

Hotel Strada Marina ★★★★

Hotel - Hotel Strada Marina ★★★★

Hotel Strada Marina ★★★★

Hotel Strada Marina ndodhet 100 metra nga porti dhe qendra e Zakynthos. Ajo ofron dhoma me pamje nga deti dhe mali dhe përfshin një bar me një sallë pritjeje të brendshme dhe një tarracë në çati. Dhomat në hotelin Strada Marina Hotel janë me ajër të kondicionuar, ndërsa shumica kanë një ballkon privat. Ato janë të pajisura me një TV satelitor, dhomë ndenje dhe mini frigorifer dhe kanë gjithashtu një banjo me tualetin falas dhe tharëse flokësh. Klientet mund të fillojnë ditën e tyre me një mëngjes bufe. Më vonë gjatë ditës, ata mund të shijojnë një pije ose koktej ose në bar koktej me pamje nga deti, në sallë pritjeje ose në tarracën me pamje nga deti e cila gjithashtu përmban një pishinë. Një restorant që shërben enët mesdhetare dhe greke është paraqitur në vend dhe funksionon nga qershori deri në shtator. Klientet do të gjjnei një stacion autobusi në 100 metra nga hoteli, ndërsa plazhi më i afërt është 500 metra larg. Aeroporti i Zakynthos është vetëm 3 km larg. WiFi falas është në dispozicion në të gjithë hotelin dhe parkimi publik falas është i mundur aty pranë.

ZAKYNTHOS GREQI

Whatsapp Support
+355682009799