Messonghi Beach Holiday ★★★★

Messonghi Beach Holiday ★★★★ KORFUZ

  • 4
  • KORFUZ
Messonghi Beach Holiday ★★★★ //paketaturistike.al/kamutravel/382653515.jpg

Messonghi Beach Holiday ★★★★

Messonghi Beach Holiday ★★★★ //paketaturistike.al/kamutravel/221737785.jpg

Messonghi Beach Holiday ★★★★ KORFUZ

Messonghi Beach Holiday ★★★★ //paketaturistike.al/kamutravel/221737852.jpg

Messonghi Beach Holiday ★★★★ KORFUZ GREQI

Messonghi Beach Holiday ★★★★ //paketaturistike.al/kamutravel/221738293.jpg

Messonghi Beach Holiday ★★★★ KORFUZ GREQI

Messonghi Beach Holiday ★★★★ //paketaturistike.al/kamutravel/399068049.jpg

Messonghi Beach Holiday ★★★★

Hotel - Messonghi Beach Holiday ★★★★

Messonghi Beach Holiday ★★★★

I ndodhur pikërisht në plazh në fshatin Moraitika, Messonghi Beach Holiday Resort përmban 2 pishina për të rritur dhe 1 mini akuapark. Qyteti i Korfuzit dhe Aeroporti i Korfuzit janë 23 km larg.

Të gjitha llojet e akomodimit janë ndërtuar midis kopshteve dhe lëndinave që shkojnë deri në një plazh me guralecë. Dhomat janë me ajër të kondicionuar, kanë një TV satelitor dhe një banjo private me dush dhe tharëse flokësh.

Çadrat e plazhit në pronësi të hotelit shpërndahen përgjatë plazhit pa pagesë dhe të ftuarit mund të marrin me qira shtretër dielli me një pagesë shtesë. Shezlongët në pishina janë pa pagesë.

Kompleksi përbëhet nga 3 pishina të hapura (2 pishina për të rritur dhe 1 mini aquapark), disa bare, një bar plazhi, 2 restorante, një restorant në plazh që shërben ushqime ushqimore, një klub nate, disa dyqane dhe butikë, një qendër konferencash dhe një luajnë tokë. Rrëshqitjet e ujit janë gjithashtu në dispozicion me pagesë.


KORFUZ GREQI

Whatsapp Support
+355682009799