Royal Grand Hotel and Spa ★★★★

Royal Grand Hotel and Spa ★★★★ KORFUZ

  • 4
  • KORFUZ
Royal Grand Hotel and Spa ★★★★ //paketaturistike.al/kamutravel/royal-boutique-hotel.jpg

Royal Grand Hotel and Spa ★★★★

Royal Grand Hotel and Spa ★★★★ //paketaturistike.al/kamutravel/royal-hotel.jpg

Royal Grand Hotel and Spa ★★★★ KORFUZ

Royal Grand Hotel and Spa ★★★★ //paketaturistike.al/kamutravel/royal-hotel--1-.jpg

Royal Grand Hotel and Spa ★★★★ KORFUZ GREQI

Royal Grand Hotel and Spa ★★★★ //paketaturistike.al/kamutravel/royal-hotel--2-.jpg

Royal Grand Hotel and Spa ★★★★ KORFUZ GREQI

Royal Grand Hotel and Spa ★★★★ //paketaturistike.al/kamutravel/royal-hotel--3-.jpg

Royal Grand Hotel and Spa ★★★★

Hotel - Royal Grand Hotel and Spa ★★★★

Royal Grand Hotel and Spa ★★★★

Royal Grand Hotel and Spa ndodhet në plazh në Kavarna dhe ofron pamje nga deti. Eshte me oferte all inclusive dhe plazh privat me cadra, cadra dhe bar. Një restorant me tarracë dhe pamje të mrekullueshme, një bar lobi, një qendër spa dhe pishina të jashtme dhe të brendshme me ujë mineral janë gjithashtu në dispozicion të mysafirëve.

Në hotel dhomat kanë një ballkon me pamje nga deti ose parku. Ato kanë gjithashtu TV me ekran të sheshtë, kondicioner, WiFi dhe kasafortë. Banjo private është e pajisur me dush dhe tharëse flokësh.

Ofrohen një palestër, një shesh lojrash volejbolli, pingpong, bilardo dhe sporte ujore. Janë paraqitur një dyqan suveniresh, një studio bukurie dhe parukeri dhe parking. Gjithashtu ofrohet një program i pasur argëtimi për fëmijë dhe të rritur, si dhe një zonë për fëmijë dhe lojëra në bord. Përveç kësaj, mund të përdoret një dhomë konferencash.

Golden Sands është 40 km nga akomodimi, ndërsa Varna City është 54,5 km larg. Aeroporti më i afërt është Aeroporti i Varnës, 61.8 km nga prona.

KORFUZ GREQI

Whatsapp Support
+355682009799