Voyage Torba ★★★★★

Voyage Torba ★★★★★ BODRUM

  • 5
  • BODRUM
Voyage Torba ★★★★★ //paketaturistike.al/kamutravel/514982424.jpg

Voyage Torba ★★★★★

Voyage Torba ★★★★★ //paketaturistike.al/kamutravel/313475668.jpg

Voyage Torba ★★★★★ BODRUM

Voyage Torba ★★★★★ //paketaturistike.al/kamutravel/314197189.jpg

Voyage Torba ★★★★★ BODRUM TURQI

Voyage Torba ★★★★★ //paketaturistike.al/kamutravel/314197496.jpg

Voyage Torba ★★★★★ BODRUM TURQI

Voyage Torba ★★★★★ //paketaturistike.al/kamutravel/314197651.jpg

Voyage Torba ★★★★★

Hotel - Voyage Torba ★★★★★

Voyage Torba ★★★★★

Me një plazh me rërë përgjatë Egjeut, ky fshat pushimesh gjithëpërfshirës është rreth 6 km nga Bodrum. Ajo përmban Cuisine 24, e cila ofron shërbime a la carte falas 24 orë në ditë, ka 7 restorante a la carte, 2 restorante snack, 15 bare, 1 pastiçeri dhe 1 restorant për fëmijë.

Hotel Voyage Torba ka një Aquapark me 6 rrëshqitje për të rritur dhe 3 rrëshqitje për fëmijë si dhe një Zonë Komforti me zonë rekreacioni në qendrën SPA.

Dhomat në Voyage Torba janë të dekoruara në stil bashkëkohor, me linja të drejta dhe mobilje bardh e zi. Çdo dhomë mysafirësh përmban një TV me ekran të sheshtë me kanale satelitore dhe një ballkon privat me pamje nga kopshtet.

Kuzhina turke mund të shijohet në buzë të pishinës së restorantit kryesor. Patisseria ofron ëmbëlsira ekskluzive me çokollatë dhe pudinga. Peshku dhe specialitete japoneze ofrohen, dhe margaritat e ngrira mund të shijohen në restorantin meksikan.

Voyage Torba ka një sërë objektesh rekreative, duke përfshirë fusha tenisi të ndriçuara. Mysafirët mund të pushojnë me një masazh ose një trajtim spa në qendrën luksoze Wellness.

BODRUM TURQI

Whatsapp Support
+355682009799