Titanic Luxury Collection ★★★★★

Titanic Luxury Collection ★★★★★ BODRUM

  • 5
  • BODRUM
Titanic Luxury Collection ★★★★★ //paketaturistike.al/kamutravel/t1.jpg

Titanic Luxury Collection ★★★★★

Titanic Luxury Collection ★★★★★ //paketaturistike.al/kamutravel/t2.jpg

Titanic Luxury Collection ★★★★★ BODRUM

Titanic Luxury Collection ★★★★★ //paketaturistike.al/kamutravel/t3.jpg

Titanic Luxury Collection ★★★★★ BODRUM TURQI

Titanic Luxury Collection ★★★★★ //paketaturistike.al/kamutravel/t4.jpg

Titanic Luxury Collection ★★★★★ BODRUM TURQI

Titanic Luxury Collection ★★★★★ //paketaturistike.al/kamutravel/t5.jpg

Titanic Luxury Collection ★★★★★

Hotel - Titanic Luxury Collection ★★★★★

Titanic Luxury Collection ★★★★★

I ndodhur në Guvercinlik, Titanic Luxury Collection Bodrum krenohet me një qendër spa dhe një zonë plazhi privat. Resorti ka një pishinë të hapur dhe të ftuarit mund të shijojnë një vakt në restorant ose një pije në bar. Free Parking privat është në dispozicion në faqen.

Të gjitha dhomat janë të pajisura me një TV me ekran të sheshtë dhe një kazan elektrike. Ka një banjo private në çdo dhomë. Për komoditetin tuaj, do të gjeni rroba banjoje dhe pantofla. Titanic Luxury Collection Bodrum ofron WiFi falas në të gjithë pronën.

Ju do të gjeni një tavolinë para 24 orë në pronë. Ky resort ka objekte sportive ujore dhe ofrohet me qira e makinave. Ju mund të luani tenis në këtë resort, dhe zona është e njohur për zhytje.

Didim është 37 km nga Titanic Luxury Collection Bodrum, ndërsa Kos Town është 37 km nga prona. Aeroporti më i afërt është Aeroporti Milas-Bodrum, 16 km nga Titanic Luxury Collection Bodrum.

Çiftet e pëlqejnë veçanërisht vendndodhjen - ata e vlerësuan atë me 9.4 për një udhëtim me dy persona.

BODRUM TURQI

Whatsapp Support
+355682009799